Мільйонна афера із сміттєвозами на Рівненщині

groshi propalyВ ході проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального автотранспортного підприємства 1728 спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області не дорахувалися двох автомобілів спеціального призначення (сміттєвозів із заднім завантаженням КО-427-70 на базі автомобіля МАЗ 5337-А2). Куди поділися сміттєвози і чи були вони насправді? На підприємстві ревізорам надали лише договір на придбання двох сміттєвозів вартістю 1390 тисяч гривень та первинні документи.

Як з’ясувалось, минулого року КАТП 1728 за результатами торгів  уклало договір з ТзОВ «Торгова компанія «ВЛІВ» на придбання за державні кошти двох сміттєвозів. Кошти постачальнику автотранспортне підприємство  за автомобілі не перерахувало.

 Далі, КАТП 1728  чомусь передає придбані сміттєвози відповідно до укладених договорів на зберігання виробнику – ТзОВ «Торгова компанія «ВЛІВ». Згідно з умовами договорів-зберігання, один сміттєвоз мав би зберігатися за адресою виробника у м.Кременчук Полтавської області, другий – в м. Рівне. В ході проведення контрольного заходу фінінспектори  за вказаною адресою в Рівному автомобіля не виявили, про що склали відповідний акт.

З метою документального та фактичного підтвердження обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювались між КАТП 1728  та ТзОВ «Торгова компанія «ВЛІВ», рівненські ревізори звернулися у Державну фінансову інспекцію в Полтавській області щодо проведення зустрічної звірки в ТзОВ «Торгова компанія «ВЛІВ». Результат – нульовий. До зустрічної звірки полтавських держфінінспекторів підприємство не допустило, аргументуючи відсутністю осіб, уповноважених на допуск працівників контролюючого органу до зустрічної звірки. При другій спробі – ТзОВ «Торгова компанія «ВЛІВ» за юридичною та фактичною адресою ревізори не виявили.

Отож, куди поділися сміттєвози-привиди, за які треба було б заплатити 1390 тисяч гривень державних коштів, і чи були вони насправді?  Схоже, що ні, бо за результатами ревізії угоду між КАТП 1728 та з ТзОВ «Торгова компанія «ВЛІВ» планується розірвати. Мільйонна афера не вдалася…

 Прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області

Від ЗС: Нагадаємо, що такий самий сміттєвоз-привид є і у Здолбунові. На відміну від описаного вище прикладу афери у нашому Здолбунівському варіанті півмільйона грошей таки було відправлено аферистам. В результаті ні сміттєвоза ні міських бюджетних грошей. Це стало відомо завдяки розслідуванню ЗС. Які наслідки для тих, хто допустив таку недбалість?

Директор комунального підприємства “Здолбунівське”, не отримав навіть догани, інженер підприємства трохи понервував у залі суда, куди йому все таки прийшлось потрапити, але вийшов звідти…на поруки колективу за клопотанням…прокуратури району )))) Міський голова Ігор Ольшевський досі публічно не пояснив здолбунівчанам куди поділось півмільйона грошей підприємство, яке підпорядковане міській раді, а контракт із директором підписував особисто мер. Видно вигідні саме такі директора комунальних підприємств меру.

П.С І вміють же назвати підприємства)) рівняни мали справу із ВЛІВом без ВИЛІва, здолбунівчани запхали кошти ЯМІ лімітед.

Доповнено 03.09.2014 Сьогодні почули передачу на рівненському радіо де гостем студії був директор КАТП. Він навів свої аргументи і головний із них, що кошти не були потрачені, а отже афери не було. А ДФІ розповсюдила цей прес-реліз нібито через те, що перед цим КАТП оскаржило в суді і виграло попереднє рішення за наслідками перевірки ДФІ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети