Міліція та УБЕЗ провели у Здолбунові операцію «Астра»

astra_1 (3)Певною мірою власникам  чи орендарям приміщення з сімома комп’ютерами  по вул.Б.Хмельницького у Здолбунові повезло. Відносно. Адже до них завітала здолбунівська міліція та рівненське обласне УБЕЗ, а не здолбунівська сотня самооборони, після якої засоби одурманювання здолбунівчан ігроманією залишаються у вкрай непридатному до використання стані :)

Міліція прийшла, коли у залі було четверо гравців, у трьох з яких навіть були відкрити віконця ігрового поля  на моніторах, де можна чітко побачити стан балансу гравця, стандартне для ігрових автоматів поле рулетки, хронологію поповнень рахунку.astra_1 (5)

astra_1 (6) astra_1 (1)

У цей час слідчий зачитала присутньому адміністратору Фаїні постанову про проведення обшуку, який в присутності понятих і відбувся.astra_1 (4)

Під час обшуку були знайдені та вилучені грошові кошти близько двох тисяч гривень, журнал записів адміністратора, сім системних блоків та моніторів. Як пожартували рівненські УБЕЗІВці, добре, що не 105, які минулого разу в Рівному вилучали і півдоби упаковували.

Також знайдені були різні картки , чеки поповнення коштів, горілка. До речі, теж з грошима під кришечкою :) . Пам’ятаєте презентацію горілці з грошима під кришечкою робив сам прем’єр-міністр на засіданні Уряду.astra_2 (4) astra_2 (7) astra_1 (2)

У руки міліціонерів потрапили паспорт і службове посвідчення працівника податкової служби.astra_2 (9)

Через деякий час до закладу завітали двоє молодих людей віком років по 30, які представились адміністратором та родичем. Причому роль цього родича була якась найзацікавленіша у всіх подіях. То він потім став хлопцем адміністратора Фаїни, радив їй не давати ніяких свідчень без адвоката, був присутнім при обшуку, всіляко намагався поспілкуватись із пані, попри постійні нагадування правоохоронців покинути залу.astra_4 (2)

Врешті-решт і відвідувачі, й адміністратори написали свої пояснення. В адміністраторів вони були дуже короткі: відмовляюсь писати пояснення, відмовляюсь підписувати протокол.

astra_2 (12) astra_2 (11) astra_2 (10) astra_2 (6) astra_2 (5)

Все запаковане міліція навантажила у авто і рушила до райвідділку. Слідчі та суд, якщо до нього дійде справа, будуть з’ясовувати міру вини кожного у сьогоднішньому інциденті.astra_2 (1) astra_4 (1) astra_2 (2)

ВІДЕОВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети