Міліція шукає порно

павутинаНещодавно працівниками Здолбунівського районного відділу міліції була розпочата оперативно-профілактична операція «Павутина», яка буде тривати до 10 жовтня поточного року.

Оперативно-профілактичні заходи, які здійснюються в рамках цієї операції, покликані виявити та запобігти виникненню злочинів і правопорушень у сфері обігу продукції еротичного, порнографічного змісту, в тому числі й, дитячої порнографії, а також протидіяти організованій злочинності, виявляти і знешкоджувати членів злочинних груп та окремих осіб, причетних до виготовлення та розповсюдження забороненого контенту.

У зв’язку з цим працівники міліції проводять моніторинг відкритих телекомунікаційних мереж задля очищення мережі загального доступу Інтернет від ресурсів, через які здійснюється розповсюдження порнографічних матеріалів.

– Згідно зі ст. 301 Кримінального кодексу України (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) передбачено відповідальність від штрафу до дванадцяти років позбавлення волі. – нагадує начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

Співробітники міліції радять дорослим бути уважнішими до своїх дітей, цікавитися які сайти в мережі Інтернет вони відвідують, аби вберегти їх від впливу негативної інформації, що пропагує насилля, жорстокість та містить порнографічний зміст. Тільки шляхом роз’яснень, спілкуванням з дітьми можна навчити їх безпечної поведінки в мережі. У разі виявлення таких правопорушень просимо повідомляти за телефоном «102».

Оксана Петренчук, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети