Міліція Рівненщини впоралась із охороною порядку під час виборів

Про це розповів засобам масової інформації начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Олексій Лозян.

За його словами, на території Рівненщини працювали 1000 виборчих дільниць та 5 окружних виборчих комісій. На охорону громадського порядку на виборчих дільницях було залучено близько двох тисяч працівників міліції, в тому числі й тих, що перебували в резерві, та більше тисячі представників громадськості. В день виборів на дільницях чергували також представники головного управління Міндоходів у Рівненській області.

–    25 червня до міліції загалом надійшло шість повідомлень про правопорушення, що було зареєстровано в журналі єдиного обліку. Так, в Гощанському районі двоє громадян, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, порвали отримані виборчі бюлетені. У Дубенському міськвідділі міліції зафіксовано факт виявлення агітаційних листівок, які не містили обов’язкової інформації про відповідальних за друк осіб, тираж продукції та ін. Інші дрібні порушення зареєстровані Березнівським, Млинівським районними відділами та Рівненським міським відділом міліції.

Зважаючи на складну ситуацію в області, що передувала дню виборів, 22 травня в обласному центрі було проведено брифінг-нараду керівництва міліції, представників громадськості та засобів масової інформації. Оперативно обговорювалося питання щодо залучення до охорони правопорядку 25 травня на території населених пунктів Рівненщини значної кількості представників громадськості. В області було організовано 10 блокпостів на шляхах можливого пересування злочинців та організованих злочинних груп охороняли в день виборів представники громадських формувань та громадських організацій спільно з працівниками державтоінспекції. Полковник міліції Олексій Лозян повідомив також про те, що в день виборів особливу увагу було приділено забезпеченню охорони громадського порядку на Сарненщині у зв’язку з нещодавніми гучними подіями навколо бурштинового промислу. Завдяки оперативному втручанню сил громадськості та Національної гвардії жодних протиправних дій там не відбулося.

Вибори Президента України стали ще одним випробуванням для правоохоронців на вірність та відданість народу. Вони впоралися із завданням , попри потуги тих, хто постійно провокував міліцію в різних ситуаціях. Зважаючи на це, начальник УМВС України в Рівненській області Микола Щирук підписав наказ про відзнаку та заохочення працівників міліції та представників громадськості за проявлену витримку та стійкість під час охорони громадського порядку в день виборів нового глави держави.

 

УГБ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети