Міліції в Мізочі стало затишніше

MVS_1Сьогодні в смт. Мізоч відкрили новий опорний пункт міліції по вулиці Липки, 12. На урочистих заходах були присутні голова Здолбунівської РДА Шуль В.С., заступник голови районної ради Мельник Я.Р.,голова Мізоцької селищної ради Похилюк Б.Ю., заступник начальника управління МВС України в Рівненській області, начальник кримінальної міліції підполковник Гандзелевський С.Г., депутат Рівненської обласної ради Андріюк О.М. та колеги міліціонери, працівники прокуратури. Після перерізання стрічки в кабінеті дільничого інспектора міліції була проведена перша робоча нарада.

MVS_4

Панотець освятив новий кабінет.

MVS_2

У кращих традиціях усіх кабінетів свій герой знайшов своє місце на столі в рамочці. Завжди виникає питання, чому Президент? Чому не мати Тереза, не міністр МВС, не омбудсмен, а Віктор Федорович?

MVS_5І колективне фото всіх учасників події.

Ігор ЯремовичВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети