Міліцейський Первоцвіт

У ЛВ на ст. Здолбунів  УМВС України на Львівській залізниці з 26.02.2014 року по 30.04.2014 року проходить оперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Первоцвіт».

У ході даних заходів будуть відпрацьовуватись вокзал, привокзальна площа ст. Здолбунів, пасажирські поїзди  у всіх напрямках  з метою  виявлення перевезення та торгівлі несанкціонованими рідкісними видами ранньоквітучих ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин. Непоправних втрат завдає масовий збір першоцвітів, а саме: підсніжника, конвалії, крокусу, тому метою оперативно – профілактичного відпрацювання «Первоцвіт» є попередження несанкціонованої торгівлі  цими рідкісними рослинами.

Згідно  зі ст.90 КУпАП порушення вимог щодо охорони видів рослин, занесених до Червоної книги України, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією незаконно добутого, а також ст. 88-1 КУпАП порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

У випадках, коли торгівля рослинами відбувається за межами  ринку, правопорушники підлягають відповідальності по ст. 160 КУпАП: торгівля з рук у невстановлених місцях – тягне за собою відповідальність накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів громадян із конфіскацією.

Керівництво ЛВ на ст. Здолбунів закликає громадян не порушувати закон.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети