Мікрорайон Здолбунова три тижні потерпає від розритої дороги

дорога ЗдолбунівЦьогоріч здолбунівські дороги зазнали менших знущань ніж завжди, і тому швидко невелика кількість ям була закидана асфальтом. А от одному із мікрорайонів пощастило менше. Всі, хто доїжджає з траси Рівне-Здолбунів до залізничного вокзалу, розуміють, що таке родео по-здолбунівськи. Це скачки на авто по розритих майже місяць дорогах.

Одна фірма розпочала роботи, а інше має закінчити, так нам пояснив начальник КП “Здолбунівське” Потапчук С.В. в телефоній розмові з приводу ремонту доріг по вул.Івана Гончара (яка знаходиться в районі залізничного вокзалу).
Вже третій тиждень дорога від Локомотивного депо до виїзду з мікрорайону у вкрай поганому стані. Раніше там було важко проїхати, щоб не влучити в яму, а тепер стало взагалі не реально, бо були проведені підготовчі роботи перед асфальтуванням ділянок  доріг. (Тогорічна схожа історія, яка була по вулиці Мазепи, Ясна). Як пообіцяв нам очільник КП “Здолбунівське”, з понеділка, т.то сьогоднішнього дня 04.08, там розпочне роботу інша фірма, адже попередня розформовується, а робота, яку вони мали виконати, переходить у “спадок” для нової фірми.дорога у Здолбунові (1)

Дивна інтерпретація. Ви коли-небудь чули, щоб комусь переходила у спадок робота, а не лише кредиторська заборгованість :)? Буде привід поцікавитись документацією після закінчення ремонту. А від сьогодні чекаємо пожвавлення ремонтної техніки на вулиці, а мешканців закликаємо уважно придивлятись, як будуть ремонтувати дорогу, по якій ви щодня їздитимете і ходитимете.

Ігор Яремович

дорога у Здолбунові (6) дорога у Здолбунові (5) дорога у Здолбунові (4) дорога у Здолбунові (3) дорога у Здолбунові (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети