Мікро-ґранти від Freedom House для підтримки журналістських розслідувань

Аватарка-Ні-корупції
У рамках проекту «Блогери проти корупції», який здійснюється спільно з Інститутом масової інформації, Freedom House надає блогерам мікро-ґранти для проведення журналістських розслідувань корупції на міському або регіональному рівні.

При розгляді заявок і прийнятті рішень про виділення мікро-ґранту пріоритет надаватиметься заявкам на розслідування, які відкриватимуть нову суспільно значиму інформацію місцевого або регіонального рівня і стосуватимуться дій місцевих чиновників, керівництва, бізнесів, підприємств, освітніх установ, некомерційних організацій тощо.

Сума ґранту становитиме від $800 до $1600. Передбачається, що частина цих грошей буде використана авторами на відшкодування витрат, прямо пов’язаних із проведенням розслідування і необхідних для виконання проекту, наприклад, такі як витрати на експертизу, проїзд, комунікаційні послуги, копіювання, лабораторні дослідження та ін.

Детальна інформація й форма для заявки – за ЦИМ посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатися до ukraine@freedomhouse.org.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети