. Хто небезпечніший домашні чи безпритульні тварини? | Здолбунів City

Хто небезпечніший домашні чи безпритульні тварини?

Проблема наявності безпритульних тварин на території міста, як і  на території району дійсно існує, але вирішення цієї проблеми полягає в першу чергу у дотриманні власниками домашніх тварин «Правил утримання домашніх тварин в населених пунктах», контроль поліції за їх виконанням, створення притулків для тварин та їх утримання.

Як свідчить статистика більшість дрібних тварин які наносять травми людям не є безпритульними, а мають власників які ігноруючи законодавство випускають тварин за межі двору або вигулюють без повідків та намордників у громадських місцях. Так, відповідно до інформації наданої Здолбунівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, з початку 2017 року, згідно повідомлень Здолбунівського районного лабораторного відділення Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України», 71 тварина нанесла укуси людям, в т.ч. 12 безпритульними тваринами (собак) та 59 домашніх (собаки, коти), що мають власника.

Головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ було проінформовано, щодо повноважень служб та органів місцевого самоврядування у заходах щодо зменшення чисельності безпритульних тварин в населених пунктах.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Disqus

    Якщо пес дворняга то на вулиці він не ідентифікується навіть якщо живе вночі вдома чи сторожує якийсь гараж чи фірму чи хату. Тому нема різниці для служб чий він якби такі служби були. Бігає вулицею, відловили, покусав-відловили а власник тоді якщо би звернувся до притулку то заплатив би штраф.
    По розумному облік домашніх тварин мав би бути, відповідна служба прийшла до дому де є пес любий та ввела чіп ідентифікації або опломбований нашийник у бідних країнах з ціллю обліку. І якщо цього пса зловили у місті чи не дай Бог кого вкусив то по обліковому номеру вийшли на господаря і або штраф або що гірше. От у такому разі господарі псів боялись би випускати вранці собак на базар попоїсти та вештатись до вечора бо це грозило би відповідальністю. Можна сказати що велика доля одомашнених дворняг звільнила би місто та сиділа би по будках. Служби відповідальні повині бути а далі діло піде.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама