Хто небезпечніший домашні чи безпритульні тварини?

Проблема наявності безпритульних тварин на території міста, як і  на території району дійсно існує, але вирішення цієї проблеми полягає в першу чергу у дотриманні власниками домашніх тварин «Правил утримання домашніх тварин в населених пунктах», контроль поліції за їх виконанням, створення притулків для тварин та їх утримання.

Як свідчить статистика більшість дрібних тварин які наносять травми людям не є безпритульними, а мають власників які ігноруючи законодавство випускають тварин за межі двору або вигулюють без повідків та намордників у громадських місцях. Так, відповідно до інформації наданої Здолбунівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, з початку 2017 року, згідно повідомлень Здолбунівського районного лабораторного відділення Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України», 71 тварина нанесла укуси людям, в т.ч. 12 безпритульними тваринами (собак) та 59 домашніх (собаки, коти), що мають власника.

Головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ було проінформовано, щодо повноважень служб та органів місцевого самоврядування у заходах щодо зменшення чисельності безпритульних тварин в населених пунктах.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети