Мешканців Рівненщини прийматиме он-лайн Уповноважений з прав людини

B-kaЗавтра, 4 грудня, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська в режимі он-лайн відеоконференції зі студії у Києві проведе особистий прийом мешканців Рівненщини.

Співорганізаторами заходу в Рівненській області є регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України Вячеслав Свірець, РОГО «Комітет виборців України» у співпраці з Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Відеоконференція відбуватиметься в рамках Декади прав людини, присвяченої відзначенню Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня), яку проводить Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з 2 по 11 грудня 2013 року. Гаслом декади є «Людина, її життя і гідність, права і свободи – найвища цінність нашої держави».

Протягом декади відбудеться низка заходів, присвячених обговоренню правозахисних проблем, – семінарів, круглих столів, тематичних засідань, а також зустрічей Уповноваженого та працівників Секретаріату Уповноваженого з найменш захищеними верствами населення – дітьми, ветеранами, інвалідами.

10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини, відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим та Координаційним центром правової допомоги.

З планом заходів у рамках Декади прав людини можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уповноваженого у розділі «Доступ до публічної інформації».

Місце проведення відеоконференції: м. Рівне: вул. Короленка, 6, 2-ий поверх (Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека). Захід триватиме з 10:00 до 11:30.

Запрошуємо до участі в заході.

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети