Мер Здолбунова звітував перед громадою

mer_3Добра традиція публічного звітування міського голови Здолбунова продовжилась і цього року. Нам мало відомі практики у інших містах Рівненщини де влаштовують такі заходи публічно. Тож Здолбунів у лідерах. Бажаючих почути міського голову Ігоря Ольшевського зібралось більше пів зали районного будинку культури. Обличчя державних службовців, працівників комунальних установ, садочків, ОСББ складали переважну частину цієї зали. Про те що зібрались вони тут не лише із своєї волі свідчив і той факт, що у перші ж півгодини спічу мера, БК покинуло з півтора десятка глядачів.mer_2

Іншою ознакою гарно підготовленого зібрання була і відсутність гострих запитань до Ігоря Олександровича. Напевне в місті все добре, раз таких питань практично не прозвучало.

На відміну від минулого року, було обговорення доповіді мера, у якому прийняли участь депутати міської, районної та обласної ради.mer_1

Ми запитали у двох  присутніх про враження від сьогоднішнього заходу.

п.Валерій: доповідь була гарна, краща ніж минулого року. Питань майже ніхто не задавав. Після виступу мера я пішов, питання які задавав минулого року і досі не вирішені, то я нових і не задавав по суті його роботи.

п.Олег: захід гарно організований, мер міг спокійно себе почувати в залі, де багато підлеглих. Добре що була мультимедія. Не зовсім зрозумів чому мер користувався цифрами коли говорив про побудовані дороги і перекриті дахи сумуючи все, починаючи з 2004 року??!! З діаграм чітко видно, що після 2009 року міське господарство лихоманить. Не зрозумів я чого мер не може додзвонитися до ремонтних дорожніх фірм і чому їх взагалі допускають до ремонту доріг без гарантій і якості виконання. Звісно щось робиться, але стільки різних але…казначейство, тендери, гроші. Громада виявила себе абсолютно пасивною. Не прийшли, не запитали що хотіли. Мер звітував перед тим хто і так це знає, шкода. Чи то робочий будень завадив, чи не віра в те, що їх почують, а не знову наобіцяють щось кудись включити. Люди вже хочуть, щоб не в план включали, а робили. Хоч кому зараз легко. До кінця заходу я не сидів, бо традиційно ніхто регламенту дотримуватись не збирався. Те що люди почули і головне побачили на фото що і як змінилось – то добре все таки, але замало.pered BKВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети