Мер Здолбунова дав матеріальну допомогу звільненому заму

23 грудня сесія Здолбунівської міської ради вивела із складу виконкому заступника міського голови і таким чином Олександр Палій звільнився. Нагадаємо, що було встановлено, що він, використовуючи свої службові повноваження, незаконно сприяв отриманню приватним підприємцем 6 тис. грн. за нібито надані консультаційні послуги із проведення тендерних процедур.dopomoga Paliy

Замість очевидних обурень з приводу корупційного скандалу і псуванням іміджу міста та міської ради, Олександр Палій від міського голови та депутатів отримав ще й матеріальну допомогу.

premiya mer

Не забув на цій сесії про себе і сам міський голова, якого депутати, за ініціативою БЮТівця А.Броніча преміювали.

Читати ще: І діляночка землі і дорога для мера, міський голова не озвучив свою зарплатуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети