Мер Здолбунівської громади оголосив про формування кадрового резерву в громаді

Шановні земляки! Підписаний президентом ЗУ “Про правовий режим воєнного стану” щодо функціонування місцевого самоврядування у період дії воєнного стану дає можливість мені, як міському голові вчиняти деякі дії оперативніше. Це стосується як прийняття рішень в сфері ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спрямування коштів на військові потреби та кадрових рішень.
✅ В цей непростий час, з цілком зрозумілих причин, хтось шукає прихисток за кордоном, в когось змінилися життєві обставини, чи надломилися сили під тягарем постійного стресу. Але місцеве самоврядування неможливо поставити на паузу, тому я маю думати про кадровий резерв, який може стати до роботи швидко.
👉 Запрошую надсилати свої резюме, мотиваційні та рекомендаційні листи (за наявності) в першу чергу з нашої громади, а також сусідніх та осіб, які тимчасово перебувають в наших краях (ВПО), але мають намір залишатися на електронну адресу: miskrada_zd@ukr.net
📌📌 Закон дозволяє в цей час не проводити конкурсних процедур, тому саме ваші резюме, відгуки про вас і стануть в нагоді при виникненні вакансій на ті чи інші посади, в т.ч керівні, в нашій громаді.
Складний час вимагає непростих рішень, але разом нам все під силу!
На сторінці міського голови є з цього приводу і відеозвернення.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети