. Мер скликає позачергову сесію перейменовувати вулиці | Здолбунів City

Мер скликає позачергову сесію перейменовувати вулиці

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я міського  голови

від  17 лютого 2016  року

На підставі статтей 42, 46 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу  України, пункту 19.4 статті 19 Регламенту роботи  Здолбунівської міської ради, виконання вимог Закону України «Про  засудження  комуністичного та  націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів  в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  скликати  четверту  сесію міської ради сьомого  скликання     19 лютого  2016 року о 09.00 годині.

         На розгляд сесії винести  питання:

  1. Про перейменування вулиць міста.
  2. Про звернення депутатів  до Верховної Ради  України щодо внесення змін до Конституції.
  3. Про  прийняття в комунальну власність територіальної  громади  міста Здолбунова  квартири №2  по вулиці  Драгоманова,15 в  місті Здолбунові.
  4. Про згоду  на безкоштовну  передачу автомобіля  з балансу  комунального підприємства  Міське будинкоуправління  на баланс  комунального підприємства «Здолбунівводоканал».
  5. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
  6. Про внесення змін до місцевих програм на 2016 рік.         

        

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама