Мер скликає позачергову сесію перейменовувати вулиці

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я міського  голови

від  17 лютого 2016  року

На підставі статтей 42, 46 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу  України, пункту 19.4 статті 19 Регламенту роботи  Здолбунівської міської ради, виконання вимог Закону України «Про  засудження  комуністичного та  націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів  в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  скликати  четверту  сесію міської ради сьомого  скликання     19 лютого  2016 року о 09.00 годині.

         На розгляд сесії винести  питання:

  1. Про перейменування вулиць міста.
  2. Про звернення депутатів  до Верховної Ради  України щодо внесення змін до Конституції.
  3. Про  прийняття в комунальну власність територіальної  громади  міста Здолбунова  квартири №2  по вулиці  Драгоманова,15 в  місті Здолбунові.
  4. Про згоду  на безкоштовну  передачу автомобіля  з балансу  комунального підприємства  Міське будинкоуправління  на баланс  комунального підприємства «Здолбунівводоканал».
  5. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
  6. Про внесення змін до місцевих програм на 2016 рік.         

        Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети