Мер Кузнецовська і міська рада. Хто кого?

Кузнецовський міський голова Сергій Анощенко планує зробити подання на розпуск міської ради Кузнецовська. До такого кроку його підштовхнули міські обранці, які вже втретє намагаються позбавити голову міськради мерського крісла. Як уже повідомляв портал “Четверта влада”, 14 грудня депутати Кузнєцовскої міської ради прийняли рішення про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови Сергія Анощенка. Ініціатор розгляду цього питання – депутат Юрій Кравець. Він вважає, що міський голова Сергій Анощенко за два роки на посаді розколов депутатський корпус та не виконував об´єднавчої функції. Пропозицію підтримали 28 із 29 присутніх обранців.

Кузнецовські депутати уже втретє голосують за дострокове припинення повноважень міського голови. Востаннє це відбувалось наприкінці травня 2012 року. Тоді Прокурор Кузнецовська опротестував рішення міської ради. Крім того, рішенням Рівненського окружного адміністративного суду визнано незаконними дії секретаря Кузнецовської міської ради Ігоря Куца щодо скликання позачергової сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання. А Житомирський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення Рівненського окружного адміністративного суду.

Сергій Анощенко розповів порталу “Четверта влада”, що його кабінет наразі опломбований і до роботи його не допускають

– Хоча це явно незаконно, бо це знов була не сесія, а збори депутатів, – вважає Сергій Анощенко. – Вже є рішення суду літом щодо таких самих зборів. Зараз аналогічний випадок – один в один.

Сергій Анощенко знову планує через суд вимагати визнання, що це була не сесія, а збори депутатів, а їх рішення – це не рішення ради. Наголошує, що діятиме таким чином востаннє. Якщо подібне повториться, викликатиме міліцію.

– Як тільки повернуся на роботу після рішення суду, подаватиму на Верховну Раду документи на розпуск ради, – продовжує Сергій Анощенко. – У мене вже зібрані усі документи. Потрібно бути жорсткішим і не панькатися. Тому що в нас зараз не демократія в країні, а більше нагадує анархію – вседозволеність. В основному політикани на місцевому рівні і вседозволеність. З цим треба боротися.

– А які, на Вашу думку, реальні причини того, що Вас намагаються прибрати з посади?

– Реальні причини –  вони хочуть провести чотирьох заступників зі своїх депутатів – дорватися до корита, як вони вважають. Вони не знають, який це «солодкий» хліб.

– А, можливо, вони хочуть лад якийсь навести у місті? Їм, напевно, здається, що Ви погано справляєтеся?

– Якби вони хотіли навести лад, то вони не перешкоджали би створенню комунального ринку, відділення благоустрою. Ці питання, про які вони кричать, вони, фактично, не дають мені створити. Кому перешкоджає комунальний ринок? Кричать: «Ні, ринок має бути приватним». Комунальний ринок заробляє місту для громади, а приватний – для підприємця. І комунальну аптеку хотіли відкрити – також відмовили.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети