«Мегамарш у вишиванках» у Рівному

У суботу, 25 травня 2013 року, РІВНЕ долучається до всесвітньої акції «МЕГАМАРШ У ВИШИВАНКАХ». Мета: популяризація українського національного одягу, шанування народних традицій, виховання високих естетичних смаків, підняття патріотизму серед молоді, пропаганда здорового способу життя, просвітництво.

hdsd00UYN9g

 

МАРШРУТ «МЕГАМАРШУ У ВИШИВАНКАХ» У РІВНОМУ:

ПОКРОВСЬКИЙ СОБОР – МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ – ТЕАТРАЛЬНА ПЛОЩА – ПЛОЩА БІЛЯ ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» – ПАРК «ЛЕБЕДИНКА».

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ: вишиванка й гарний настрій :)

Попередньо заплановане проведення флеш-мобу біля ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

 ІСТОРІЯ «МЕГАМАРШУ»:

«МЕГАМАРШ» було започатковано в місті КИЄВІ навесні 2008 року з ініціативи київського студента Андрій Бабінського. Нині «МЕГАМАРШ У ВИШИВАНКАХ» організовується в Києві двічі на рік (навесні та восени) з 2008 року. На сьогодні у Києві проведено 10 походів, що включали в себе власне похід та різні конкурси). 22 вересня 2012 року до чудової традиції киян приєдналася ОДЕСА й провела перший Одеський «МЕГАМАРШ» паралельно з КИЄВОМ. 23 вересня підтримку та бажання приєднатися до МЕГАМАРШУ у вишиванках активіст зі ЛЬВОВА Тарас Павлів й запропонував чудову ідею – вважати день МЕГАМАРШУ народним ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Цього року акція «МЕГАМАРШ У ВИШИВАНКАХ» набуває ВСЕУКРАЇНСЬКОГО та СВІТОВОГО розмаху.

25 травня «МЕГАМАРШ» відбудеться одночасно у багатьох містах УКРАЇНИ, зокрема у КИЄВІ, ОДЕСІ, ВІННИЦІ, ЖИТОМИРІ, УЖГОРОДІ, ЛУГАНСЬКУ, ПОЛТАВІ, БЕРДИЧЕВІ, ЧЕРНІГОВІ, КОЛОМИЇ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ, СУМАХ, ЛУЦЬКУ, МИКОЛАЄВІ та інших містах.

До «МЕГАМАРШУ» цього річ долучаться й українські громади світу!

25 травня, в один день з Україною, «МЕГАМАРШ» відбудеться у АНГЛІЇ, АНДОРРІ, ВІРМЕНІЇ, КАЗАХСТАНІ, МОЗАМБІКУ, ПОЛЬЩІ, ПОРТУГАЛІЇ, РОСІЇ та СЛОВЕНІЇ. Очікується підтвердження й від інших країн, тому список ще не остаточний.

Тож, 25 травня не тільки вся Україна, але й українці за кордоном проведуть чудовий захід, який духовно згуртує українців!

Наголошуємо, що захід є аполітичним. Будь-яка символіка, окрім державної, на заході забороняється!

 Всеукраїнський сайт «Мегамаршу у вишиванках» – http://weua.info/

 

QL5K6XeRcjE

Організатор «Мегамаршу» у Рівному – МГО «МОЛОДЬ-ДІЄ»

Контактна особа – Олександр Мельничук (тел. – 097-719-09-10)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети