Медичні вакансії

Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги запрошує на роботу фахівців на тимчасово вакантні посади:

Головний бухгалтер.
Квалiфiкацiйнi вимоги: повна вища освiта вiдповiдного напряму пiдготовки (магiстр, спецiалiст). Стаж бухгалтерської роботи за професiями керiвникiв нижчого рiвня: для магiстра — не менше 2 рокiв, спецiалiста — не менше 3 рокiв.
Повинен знати: основні положення (стандарти) ведення бухгалтерського облiку фінансово-господарської діяльності та складення звiтностi; методичнi документи мiнiстерств та iнших центральних органiв виконавчої влади щодо особливостей застосування положень (стандартiв) бухгалтерського облiку у медичній галузі.

Завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом (ФАП)
с.Новосілки,

с.Буща,

с.Степанівка.

Вимоги до посади: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа” або «Акушерська справа» або «Сестринська справа». Без вимог до стажу роботи.

На постійну  роботу запрошується:

Слюсар-електрик зі стажем роботи за спеціальністю.

За більш детальною інформацією щодо основних посадових обов’язків та оплати праці звертатись за адресою:
м.Здолбунів, вул.С.Бандери, 1, приміщення районної поліклініки, каб. №51 (третій поверх),  тел. 2-55-19.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети