Медіаграмотність для працівників культури району

В Здолбунівському районному будинку культури 10 вересня 2015 року в рамках єдиного методичного дня для працівників культури Здолбунівського району відбувся тренінг «Основи медіа грамотності». Тренінг провела завідуюча Мізоцької міської бібліотеки Оксана Пальчевська, волонтер громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».
Учасники тренінгу дізналися про медіа ресурси, про різноманітні методи медіа маніпуляцій. Навчилися працювати із текстовими та відеоматеріалами у пошуку правдивої інформації, здобули навики створення власного медіа продукту. Адже сучасна людина повинна уміти думати, аналізувати інформацію, яка лавиною виливається на неї із різноманітних джерел, визначати правдивість цієї інформації та робити власні висновки.
медіаграмотність

медіаграмотністьВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети