Медіа-акція “Весна для мене починається із Шевченка”

З 1 березня 2015 року стартує медіа-акція «Весна для мене починається з Шевченка»ініційована оргкомітетом Здолбунівської районної державної адміністрації  з нагоди відзначення 201-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

До участі в медіа-акції запрошуються усі бажаючі автори оригінальних  нарисів, есе, віршів та інших літературних творів на тему «Весна для мене починається з Шевченка». Твори будуть розміщені на офіційному сайті Здолбунівської ЦСПШБ, для цього  надішліть свої твори на електронну адресу zdlib@ukr.net.

Також просимо долучитись до медіа-акції місцеві інформаційні інтернет-ресурси, блогерів, активних користувачів соціальних мереж.

 Зичимо творчих успіхів!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети