Мати багатодітної родини отримала медаль

вручення медаліНародити, виховати та поставити на ноги як мінімум п’ятох дітей – нелегкий і великий подвиг, гідний звання Героя. Сьогодні в Україні налічуються десятки тисяч жінок, які у свій час зважилися на нього. Бути матір’ю – це не лише велике щастя, але й велика відповідальність, щоденна нелегка праця. Які відчуття переповнюють матір, коли вона бачить своє дитя щасливим і радісним, як разом із ним вона переживає всі неприємності і болі свого чада. І не важливо, який вік дітей і яке їх число в родині. Кожна дитина – це скарб люблячої матері.

Тож недарма для вшанування таких матерів Указом Президента України від 29 червня 2001 року встановлено Почесне звання України «Мати-героїня». На нього можуть претендувати жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Є такі жінки і у нашому районі. Так, в переддень свята «Дня матері», голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук привітав Супильняк Світлану Володимирівну, якій нещодавно Президент України своїм Указом від 6 березня 2015 року № 134, присвоїв почесне звання «Мати-героїня». Сергій Юрійович подякував за материнську самовідданість, невтомну працю, недоспані ночі та гідне виховання дітей, побажав берегині роду людського радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких. «Нехай ваші діти відтворюють ваш життєвий шлях та примножують прекрасну українську націю, яка славиться найгарнішими в усьому світі жінками» – висловив свої побажання голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети