Масштабний захід комунальників у Здолбунові

14.12.21 у Здолбунові відбувся регіональний навчальний семінар «Сучасне обладнання та технології + партнерська підтримка колег = успішний розвиток комунальних підприємств», який організував Здолбунівський водоканал спільно із ГО «Розумне місто та екосистема», ГО “Конвент керівників комунальних підприємств” за підтримки Здолбунівської міської ради.

Коментує Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк:

З радістю відвідав непересічну для Здолбунівщини подію – регіональний навчальний семінар ✔️«Сучасне обладнання та технології + партнерська підтримка колег = успішний розвиток комунальних підприємств», що організована за ініціативи директора КП «Здолбунівводоканал» та президентом ГО «Розумне місто та екосистема» Юрієм Жерліциним
👉Подібні заходи – це гарна можливість вивчення кращих практик в роботі комунальних підприємств та залучення добросусідської партнерської допомоги у вирішенні проблемних питань.
🤝Радий вітати у Здолбунівській громаді представників з Київської, Львівської, Житомирської та Тернопільської областей.
🔹Також, приємно було поспілкуватись он лайн із співорганізатором семінару та президентом ГО «Конвент керівників комунальних підприємств Підкарпаття» Анжеєм Бурва.
Коментує директор КП “Вараштепловодоканал” Юрій Трачук:
фото ЗС, Здолбунівська міська рада


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети