Масштабний квест до дня Здолбунова від ЗЕОНу

Пост подяки.

Масштабно! Якщо одним словом описати квест, який ми провели цієї неділі. Але хочеться написати трішки більше, ніж одне слово.
Квест від ГО “ЗЕОН” був реалізований в рамках проекту «Пересувний відкритий простір» за підтримки міського голови Владислав Сухляк .
На гру зареєструвалась 21 команда (у кожній команді 4-5 осіб). Це однозначно рекордна кількість за всі роки, протягом яких ми проводимо квест в Здолбунові. Окрема подяка Ігор Антонюк, начальнику гуманітарного управління Здолбунівської міської ради, та адміністраціям шкіл за сприяння у створенні шкільних команд.
Ще хочу подякувати Роман Олексюк , що з самого ранку зміг додати мені топографічних карт Здолбунова, щоб усім вистачило.
Більше сотні молодих учасників змагались за круті призи від наших партнерів:
Фінансову допомогу надали:
член виконкому Здолбунівської міської ради Мудрак Богдан
Щавінська Олена
Генеральний директор НК ВЕРЕС Антон Назарук
За це Вам, наші друзі-партнери, велике Дякую від ГО «ЗЕОН» та від учасників.
Були команди, які швидко справились, були, які трохи довше долали питання квесту, зате наступного разу всі матимуть досвід і обов`язково переможуть. Команди, які зайняли перші три місця, всю гру були лідерами і час від часу мінялися місцями. Команда YMCA Zdolbuniv (всі дівчата, до речі) випередили команду Гаражних гномиків (друге місце) та команду Молодіжна рада Здолбунівської громади (третє місце) і здобули перемогу.
Призи отримали 6 команд, до трійки лідерів додались команди «Зебра», «Вогняні серця» та «Дракони».
Серед учасників були гості зі Здовбиці – дві команди – та одна команда з Рівного, у якій була найменша учасниця, якій виповнилося всього 3 роки, команда «Рівне-Здолбунів-Транзит» – дуже активна сім`я, дякуємо їй, що брали участь.
Команда, яка працювала над квестом та допомагала його провести:
Ще хочу подякувати Олексій Козачок та Vadym Tkachuk за допомогу з наметом. Чекаємо всіх і будемо раді бачити на інших наших заходах!
Микола Мокрик, голова ГО ЗЕОН


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети