Маршруток “Здолбунів-Експрес” стало вдвічі менше

маршрутка“Маршрутка-привид, безрозмірна маршрутка”..як тільки не називають маршрутки які курсують по Здолбунову в рамках ініціативи міського голови Ігоря Ольшевського. Він перед виборами минулоріч обіцяв і запустив маршрутку по Здолбунову. Ледь не комуністичну, возили безкоштовно пільговиків до виборів. Возити продовжили і після виборів, тільки ось тепер перевізнику почали відшкодовувати кошти за таких пасажирів і суми ці в рази були більші ніж на самому популярному маршруті «Здолбунів-Рівне».

Так в матеріалі Ольги Ферар  http://zdolbunivcity.net/bezrozmirna-sotsialna-marshrutka-u-zdolbunovi/ пораховано, що  «відповідно до звітності, всього два автобуси «Здолбунів-Експрес» легко перевозять більше 1000 пасажирів у день, що і підтверджують акти обстежень. Наприклад, пасажиропотік у червні становив 33694 пасажири (для порівняння, населення міста – 25 тисяч), із яких 55 відсотків  – 18532 пільговики»

Якби хто хотіли би перевірити куди йдуть бюджетні гроші то змогли би перевірити чи може дві маршрутки за день перевезти 1000 пасажирів. Однак ні в кого такого бажання не виникло.

Та, здавалось би, возити ті тисячі пасажирів і возити. Додавати ще маршруток і життю радіти. Так ні ж, з 1 жовтня перевізник залишає лише ОДНУ маршрутку, яка буде здійснювати декілька рейсів в день.

Рішення про такі зміни затвердив виконком Здолбунівської міської ради.

Підставами вважають листи перевізника і комунального підприємства, яке відповідальне за організацію роботи такого маршруту.

А ось і саме рішення виконкому.

                      У К Р А Ї Н А

з д о л б у н і в с ь к а  м і с ь к а  р а д а

р і в н е н с ь к о ї  о б л а с т і

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 вересня   2016 року                                                                     №

Про організацію роботи міського

автобусного маршруту  «Здолбунів – експрес»

Враховуючи  звернення перевізника ФОП Малахова В.П., вивчивши лист керівника комунального підприємства «Здолбунівське»  керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», статтями 28,29,30 Закону України «Про місцеве самоврядування», Законом України «Про автомобільний транспорт» та  відповідно до Протоколу№3 від 20.09.2016 року  засідання міського конкурсного комітету з визначення перевізників на міському автобусному маршруті загального користування, утвореного за розпорядженням міського голови від 12.10.2015 року №150 виконавчий комітет міської ради,

В И Р І Ш И В:

  1. З 01.10 2016 року запровадити курсування одного маршрутного автобусу «Здолбунів-експрес» за маршрутом від вулиці Старомильської до магазину «Берізка».
  2. Затвердити графік руху автобуса «Здолбунів-експрес» відповідно до додатку 2.
  3. Покласти відповідальність за інформаційне забезпечення щодо змін в  організації та функціонуванні міського автобусного маршруту «Здолбунів – експрес» на керівника  комунального підприємства «Здолбунівське».
  4. Перевізнику Малахову Віктору Яковичу:

– з 01. 10. 2016 року внести зміни у  рух  міського автобуса «Здолбунів – експрес», відповідно до пункту 2 даного рішення;

– організувати  інформаційне забезпечення в автобусі  щодо  зміни графіка   руху.

  1. Керівнику комунального підприємства  «Здолбунівське»:

до 01.10.2016 року забезпечити населення міста   інформацією  щодо зміни графіка роботи маршрутного автобуса «Здолбунів-експрес» відповідно до пункту 2 даного рішення;

– постійно здійснювати контроль за дотриманням графіку руху автобуса «Здолбунів-експрес»;

щомісяця здійснювати контрольні поїздки ( заміри) щодо кількості перевезених учнів та студентів.

  1. Вартість проїзду у міському автобусному таксі «Здолбунів-експрес» встановлено відповідно  до  рішення  виконавчого комітету від 22.06.2016 року

№ 125 «Про вартість проїзду у міському автобусному маршрутному таксі «Здолбунів-експрес».

  1. Порядок  компенсаційних виплат за пільговий проїзд учнів, студентів та пенсіонерів здійснювати у відповідності до рішення виконавчого комітету від 27.01.2016 року №27 «Про порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд учнів та студентів міста, які користуватимуться міським автобусом «Здолбунів-експрес» з доповненнями  23.04.2016 року.
  2. Рішення виконавчого комітету №26 від 27.01.2016 року «Про організацію роботи міського автобусного маршруту  «Здолбунів – експрес» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка В.В., а організацію виконання на керівника КП «Здолбунівське» Потапчука С.В.

Міський голова                                                             І.О.Ольшевський

Ось графік руху маршрутки:                                                                                                                                                                                            Графік  руху

маршрутного автобуса «Здолбунів-експрес»

з вулиці Старомильської

 

п/п

м-н «Берізка» АС

 

Старомильськ АС
6.35 6.50
1. 7.25 7.45 8.00 8.15
2. 8.40 9.00 9.25 9.40
3. 9.55 перерва
4. 12.00 12.20 12.40 12.55
5 13.20 13.40 14.20 14.35
6 15.00 перерва
7 17.00 17.15
8 17.45 18.05 18.20

vernyte-menya-na-marsКраще всіх цей графік проаналізують батьки школярів, оскільки в першу чергу їх дітей має возити цей маршрут. І напевне з ними треба було порадитись до прийняття цих змін. Може так і було, не знаємо, але уроки в школах починаються о 8.30 і судячи із графіку на початок їх мають змогу потрапити лише частина школярів які встигнуть від АС о 8.15 доїхати до декількох шкіл міста, а ті хто з іншої частини міста і околиць добираються до шкіл або мають відправляти своїх чад за годину до початку першого уроку або йти пішком.

Те ж саме і з закінченням уроків. Добратися додому зможуть або самі найменші або самі спритні, решта ризикують потрапити на перерву.

Гуртки, музична школа – на 14-16 години уроки –  в графіку – перерва. Спортивні секції після 18-ї, в графіку -рейсів не передбачено.

Та і платоспроможні пасажири, які закінчують роботи о 18-18.15 шансів під’їхати додому не мають.

То КОГО буде возити цей маршрут???? Посеред робочого дня пенсіонерів???Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети