Маршрутники не мають права обмежувати кількість пільгових місць у автобусі, але…

marshrutkaУ Генеральній прокуратурі України наголошують на незаконності обмеження кількості проїзду пільговиків у міському й приміському транспорті.

Про це сказав заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Артем Єременко на брифінгу у Києві у п’ятницю, 27 вересня.

Він зазначив, що право на пільговий проїзд у міському та приміському транспорті в Україні сьогодні мають понад 12 млн осіб. Законодавство передбачає компенсацію перевізникам за перевезення пільгових пасажирів; зокрема, у 2013 році з держбюджету виділено понад 300 млн грн на дані цілі, АЛЕ…

Прокурорські перевірки виявили мільйонні розкрадання державних коштів під час відшкодування за перевезення пільговиків, а також встановили численні порушення законодавства у цій сфері, повідомив чиновник ГПУ.

Відповідаючи на питання про те, чи можна назвати незаконною вимогу перевізників на обмеження кількості перевезення пільговиків, чиновник Генпрокуратури сказав: “Законодавством не обмежується кількість перевезення пільговиків, це незаконна вимога перевізників“.

джерело ДТВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети