Мама, діти і водій маршрутки з’ясовували стосунки

Лист надійшов у групу ЗС ВК. (фото видалили через прохання автора, яка висловила хвилювання за свою безпеку)

Хочу звернутись до всіх людей а особливо до громадських активістів за порадою та допомогою. Завжди думала що пасажири перебільшують щодо наших перевізників а нещодавно на власній шкурі переконалася і не побоюсь цього слова БИ..ЛО. Зібралися ми з кумами на прогулянку у м.Острог. Всього нас поїхали троє дівчат і четверо наших діток: одному вісім, двом по чотири та моя восьмимісячна хрещенниця.

Ну без візочка на прогулянку не як не підеш тим більше не поїдеш, матусі у яких маленькі дітки я думаю зімною погодяться. От і прийшли ми під Богдашів, приїхала маршрутка “Богдан” рівне- острог, на задні двері гарненько завели візочок (зложити не могли бо він незложується але малогабаритний) дітей посадили і поїхали. Тут вечір ми ідемо на передостанній маршрут, діти вже стомлені і перед нами стоїть маршрутка такої ж марки “Богдан” де такі самі двері, ми зраділи що й назад приїдемо без проблем та не тут то було ((((

Як завжди запитали чи візьмете з візочком сказав візьму, діти позаходили посідали, починаємо заводити візок як двері не щільно відкриті і ми трохи їх хотіли привідкрити візок не проходив приблизно на 5 см не знайомі чоловіки нам допомогли і тут підлітає водій і починає не своїм голосом кричати що ми йому ламаємо двері і дико починає ті двері смикати розказуючи що це ми так робим, починає витягувати візочок назад. Я до нього теж на підвищеному тоні кажу що ви не маєте права нас висаджувати, що ви як водій мали нам допомогти то ви почали на нас кричати як божевільний.

Що у відповідь я почула: Я сказав встала і вийшла з маршрутки чи не ясно!!!! . Я прозріла, а ще коли глянула на своїх переляканих дітей то взагалі свій стан не можу передати. Я у відповідь кажу що ви є сфера обслуговування, чому це ви до мене тикаєте, де ваша повага до пасажирів і просто до людей? що у відповідь я знову почула: встала і вийшла. І що ми мусили вийти всі. Я йому пообіцяла що це я так просто не залишу. І на щастя назад доїхали з тим же самим водієм. Розказали йому, він був просто в шоці. Ось вам і поїздочка.

Ірина ШвецьВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети