Майстерність у найдрібнішому

Якщо вже будувати за 2 мільйони щось НОВЕ, то робити це одразу якісно і надовго. Решта без коментарів, просто фото. Одні з сусідньої Польщі, інші з нового “європейського” кільця Здолбунова. Ми не будівельники і не ідеальні самі, але впевнені, що існують прості способи зробити так, щоб дорожні знаки не падали на третій день після їх встановлення, щоб за нові плити пішохідного переходу не зачіплятися і щоб навколо стовпчиків був акуратний асфальт чи бруківка, а не цементний розчин.

Польща.

Здолбунів. 

Як можна поводитися по-іншому з міським простором? Ну хоча б так: Кращі практики облаштування міського простору Погортайте, тут і варіанти мосту, люків, смітничків

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети