Майстер-класи з писанкарства крокують по району

 нова мощаниця (2)30 березня та 1 квітня 2015 року в рамках інтерактивної мистецької акції «Великодня писанка-тисячолітній код української нації» в клубі с. Нова Мощаниця організовано та проведено майстер-класи з писанкарства. Мета проведення заходу – відродження писанкарства у побуті українців, а також оволодіння секретами народного ремесла, опанування техніки великоднього розпису, траційних орнаментів та елементів оздоблення. Для проведення майстер-класу з писанкарства завідуюча клубом Любов Романюк запросила народну умілицю, Галину Власюк, яка із задоволенням передала присутнім своє вміння розмальовувати писанки.нова мощаниця (3) нова мощаниця (1)

Для людини не обізнаної з секретом розпису писанки здається, що справа це складна і під силу тому хто може гарно малювати. Але після першої спроби вона занурюється у велику та своєрідну історію цього маленького звичаю.

 Л. Романюк, завідуюча клубом

гості зі сходу (1)01 квітня 2015 року в Здолбунівському районному будинку культури в рамках інтерактивної мистецької акції «Великодня писанка-тисячолітній код української нації» було проведено майстер-клас з писанкарства для представників громадських організацій різного спрямування  Донецької, Миколаївської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей та м. Здолбунів.гості зі сходу (3) гості зі сходу (2)

 І. Мельник, в.о. директора

4 квітня  2015 майстер-клас з писанкарства у с. Стеблівка провів  Вільчик Валерій Георгійович.стеблівка6 квітня 2015 року у бібліотеці с. Спасів проводились  майстер – класи  “Великодня писанка”,  який проводили директор Будинку культури   Світлана  Мосійчук та зав. публічно- шкільною бібліотекою Галина Кушнірук. 10 осіб  навчилися створювати писанкове диво.Спасів (1) Спасів (3) Спасів (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети