Майстер-клас від оржівського “ОДЕКа”

Чемпіонат Рівненської області з футболу. Юнацький склад здолбунівського “Автоленда” ще зміг на рівних протистояти одноліткам із Оржева й поступився мінімально 2-3, а от дорослий склад не втримався в пристойних межах і отримав три м’ячі в свої ворота. Не допоміг навіть призначений у ворота гостей пенальті. Деморалізовані здолбунівчани наприкінці матчу навіть його не спромоглись забити неосновному воротареві “ОДЕКа”. У підсумку 0-3.

football_1

Боже, дитя, що я з тобою буду робити на цьому футболі?

football_2

Хто резервний? Я резервний? Я тобі зараз розкажу, хто такий резервний – це той, хто спостерігає за тими, хто бігає й махає прапорцями!football_5 football_6 football_7

Ну вас, хлопці з вашим балетом! Всі..ця відтоптали.

football_8

Я ж казала мамі, давай краще в гідропарк, ні йди в люди прогуляйся з дитиною!football_9 football_10

football_16 football_17 football_18

В мене навіть труси сміються від того як ви граєте.football_20

football_3

Спокуха, вийми голову з газону, так же не зручно тебе кожен раз оббігати!

football_4

І справді так краще!

Ми ЗА спорт, відпочинок, змістовне проведення вільного часу, але ми ПРОТИ розпивання напоїв, міцніших, ніж мінеральна вода, й паління в громадських місцях! І насіння ви вдома теж не плюєте на підлогу!

football_15 football_13 football_14

football_11Відпочиваймо достойно!

football_19

Це перший гол забили? Ні другий! Аааа, а в які ворота?football_21 football_22 football_23

Я тебе бачу, виходь тихенько через другі ворота. Вдягай окуляри й швиденько йди – тобі кажу. Поки четвертий не забили.

football_12

Алло! Чого так тихо говорю? Та сходила,  як ти й радив, на твій футбол, навболівалась, накричалась..- Що? Вже можна йти додому? А, ну то йду вже!

Коментарі під фото гумористичні й не мають на меті нічого іншого ніж безособовий жартівлий надпис.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети