Майстер – клас танців в університеті третього віку

танці університет третього віку (1)Що робити людині яка вийшла на пенсію? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання, кожен намагається знайти заняття для душі або ж зовсім не займається такими пошуками. Це також право кожної людини. Але більшість людей все-таки не заспокоюються на досягнутому і підкоряють нові вершини.

Згідно з дослідженням Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна займає перше місце в світі по розповсюдженню депресії, особливо серед людей поважного віку. «Танець – це здоров’я» – тема занять мистецького факультету для студентів Університету третього віку створеного Здолбунівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).танці університет третього віку (3)

 25 червня 2015 року в приміщенні Здолбунівського районного будинку культури присутні на занятті студенти під  керівництвом керівника любительського об’єднання «Школа танцю» Олени Галій мали змогу зрозуміти, як побудоване наше тіло, як воно може ефективно працювати. Але головне отримали задоволення від танцю, руху, імпровізації, гармонії з собою. Під час заняття  в присутніх піднявся настрій, поліпшився кровообіг, а музика стала джерелом позитивних емоцій.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети