Маєте пропозиції до програми розвитку району – подавайте в РДА

Управлінням промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації проводиться розробка Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету».

Пропозиції прохання надавати на електронну адресу ekzdol@meta.ua, контактні телефони: 2-25-19, 2-51-10) – повідомляє сайт РДА

Від ЗС: Як виглядає програма і в якій формі подавати пропозиції не повідомляється. Зразок завжди пришвидшує справу, якщо звісно хочеться реально отримати ті пропозиції.

Ми знайшли програму 2017 року. Орієнтуйтесь на форму де є слова, цифри і дати.

Завантажити (DOC, 389KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети