Майдан, що нас змінив: виставка новітньої історії країни

Небесна сотняЗ 11 квітня по 10 травня в Кременецькому музеї ім.Ю.Словацького  діє виставка під назвою: “Майдан, що нас змінив”. Там представлені увазі підбірки фото Небесної сотні,  подій у Києві та Кременці; кулі з Майдану різних калібрів також представлені на експозиції, а ще бронежилет, шини, імітація коктейлів Молотова, різні документи, вирізки з газет та багато іншого.

Організатор виставки Шевчук Володимир Миколайович (член Народної ради) поділився, як виникла ідея створення такої виставки:
– Обличчя влади змінюється, але сама влада залишається незмінною. Просто, щоб люди прийшли і подивились, можливо, в когось в середині таки щось прокинеться, що потрібно щось змінювати і змінювати в першу чергу себе. Адже потрібно ставати на захист країни, самостійно підніматись на боротьбу, а не просто спостерігати “як стадо телят”.фото з Кременецького Майдану

– Чи багато людей відвідало виставку, і хто тут саме був (можливо, представники влади)?

– Тут був голова районної ради, учасники Майдану, які безпосередньо допомагали в організації. Кожного дня тут хтось буває. фото з Майдану

– Виставка триває до 10 травня, яка її подальша доля?

– Я думаю, що далі вона  буде в Почаївському музеї,  згодом експонати передадуться власникам, а фотографії зберігатимуться тут.(прим. авт. – в музеї Ю.Словацького)

Навіть якщо ви не були активним учасником Майдану, проте маєте змогу відвідати цю виставку, то скористайтесь цією можливістю. Лише увійшовши до зали,  ви доторкнетесь до живої історії, вас з головою занурять ті недавні  події, від яких ще досі холоне у жилах кров.

Вхід на виставку, присвячену Майданові, – вільний, а працівники музею радо зустрінуть кожного бажаючого та пройдуться з вами сторінками не лише нової історії,  а й сторінками життя видатного поета Ю.Словацького.      Изображение 224 Изображение 220Євгенія Шкільна, позаштатний кореспондент ЗС, м.Кременець, член мережі громадських кореспондентівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети