Майбутніх журналістів запрошують на підготовчі курси до вступу-2016

ШУЖ Острог (2)21-22 листопада на базі Національного університету “Острозька академія” відбудуться дводенні підготовчі курси з основ журналістики для учнів 9-11 класів “Школа універсального журналіста”.

Курси розраховані на учасників із будь-якого регіону України. Підготовка до вступу на спеціальність “Журналістика”, мінімум теорії — максимум практичних вправ і корисного досвіду для майбутнього навчання за фахом “Журналістика” і практичної діяльності в ЗМІ — усе це Школа універсального журналіста!

  • Як найкраще підготуватись до вступу на спеціальність “Журналістика”?
  • Як перевірити, чи журналістика — справді твоє?
  • До чого варто бути готовим, обираючи професію журналіста?
  • Що таке новини і де їх шукати?
  • Як брати інтерв’ю?
  • Як готувати короткі інформаційні повідомлення?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста».ШУЖ Острог (3)

У програмі Школи, окрім занять, — зустріч із студентсько-викладацьким складом кафедри журналістики, надання консультацій щодо умов вступу та навчання.

По закінченні видається сертифікат.

Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу при вступі на спеціальність «Журналістика».

Учасники з інших регіонів забезпечуються гуртожитком.ШУЖ Острог (1)

Випускники попередніх шкіл нині успішно навчаються в Острозькій академії на спеціальності «Журналістика», у тому числі — на бюджетній формі навчання.

Щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефони для довідок: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60.

Запис — до 17 листопада 2015 року включно.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети