. Магадан, або за кого я буду голосувати | Здолбунів City

Магадан, або за кого я буду голосувати

Надійшло електронною поштою.

мій вибірГарного дня Вам, громадо рідного міста! Я читаю Ваші дописи, коментарі часто, але сама пишу вперше. Та, мабуть, ніколи б і не наважилася, якби моя сусідка, дружина кандидата депутата в міську раду не назвала мене сепаратисткою і порадила мені придбати квиток у м. Магадан. Смієтесь? А я ні. Мене вразило край негативне відношення громадянки України до поглядів таких же громадян, небажання вислухати, та присвоєння незаслужених «ярликів», які можуть стати в житті для людини доленосними. «Ярлики» нам вже вішали не один раз! І самі знаєте ,як люди за них розплачувались!  Але чи варто такій відомій у місті та області особі влаштовувати такі чвари? Ціна суперечки-молодь!

Я вважаю, що ми маємо певні проблеми з молоддю – безробіття, пиятика, наркотики, а через це бійки, невихованість, байдужість. Сьогодні не кожна родина може дати належну освіту дитині-але питання ще в тому де її ,ту освіту, застосувати…. Мені на сторінку в соціальних мережах виклали фільм про те, які погані діти в Росії – відкрийте очі, опустіться з «верхів до низів», такий ролик зняти можна в будь-якому місті чи в селі. Проблема велика. Це певна категорія молоді, але вона є і не зменшується. Ми, старше покоління, несемо відповідальність за те, що «сіємо» зараз у  душі своїх дітей! Чи правильно ми поступаємо вигукуючи і обписуючи стіни ненормативною лексикою? Так,Путін В.В. не є та  людина, яку я поважаю і діями, якої я захоплююсь! Війна та смерть людей на його совісті! Але як вихована жінка, я не напишу на своїй машині – ПТН ПНХ.

 Проте  свого президента і свій народ теж не дам так принижувати!  Ми розумна, гарна, вихована нація і тільки чітко продуманими стратегією та тактикою переможемо ворога, тільки разом, тільки в об’єднанні всіх верст населення з різними поглядами, різним достатком і різними потребами. Разом – ми сила! У нас сьогодні-розбрат, моє –«я» перемагає реальну дійсність!  Всіх «не наших» в м. Магадан! Почекайте, а давайте чесно – жовтенят, піонерів, комсомольців скільки було в нашому місті? Мати хорошу роботу,значить бути членом « КП » – правда? Що не партія у керівництва державою, то свої вимоги до населення країни і щоб ПРОЖИТИ ми пристосовуємось, нажаль. Але зізнатись у цьому важко. То ж чому з дитинства, мутячи воду в одних калюжах, на одних вулицях Ви, люба сусідко, і досі не вивчили державної мови, а продовжуєте тепер каламутити і без того важке життя простих людей. Кайдашева сім’я! Вибір родини сусідки поважаю. Головне, щоб будь – яка партійна діяльність не завадила безпеці та благополуччю держави. Говорити про політику та релігію нині не так безпечно, як хотілось би. Проте на фоні молодіжного питання хочу висловити своє бачення виборів.

 Я буду підтримувати представників аграрної партії:

1.В місті йде чітка «реанімація» бувшого авторемонтного заводу. Це буде велике підприємство з ремонту та  виробництва с/г техніки. Це – нові робочі місця та розвиток міста .

 1. У нас «лугує» земля, родючий чорнозем не оброблюється. Я тішу себе надією,що поляки будуть їхати до нас заробляти гроші на наших,українських плантаціях полуниць. Наші жінки будуть вдома, біля своїх родин!І Земля буде належати нам,українцям!

Керівник підприємства  повинен співпрацювати з владою, а влада з ним.

Мені імпонує команда, яку веде Орлов М.В. Гарна, цікава молодь, яка в місті себе показала різноплановою діяльністю. Успіхів Вам і надалі!

Я віддам перевагу вчительському колективу – незалежно від того, в якому партійному осередку вони є. Я підтримаю  Панасюк Л.А.  за те, що вона є поважним та шанованим у місті вчителем та директором школи, яка присвятила своє життя вихованню та навчанню дітей-вона їх любить, обожнює.

 Подобається мені і команда партії «Самопоміч». Нові та старі  імена, нові молоді особистості.

Голосуватиму за депутата в міську раду з програмою:

 1. Люблю місто.
 2. Дбатиму про:

– його красу;

– мир і спокій у ньому;

– про здоров’я, добробут та благополуччя мешканців;

3.Підтримаю молодь та поважатиму старість;

4.Захищатиму місто на різних владних сходинках!

І все, і додаткових довідок ніяких, нікому не треба!

Кожне слово тут написане, кожна партійна «спілка» бути розглядати по – своєму, з репліками та коментаріями. Ваше право-всіх прочитаю та думки Ваші поважаю вже тому, що ми з Вами народились під одним сонцем, на одній Богом нам даній землі, українській!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівчанка

  Як для людини, що наважилась вперше висловити свою думку, ви написали дуже грамотно, змістовно і відверто!
  Є ще в нашому місті громадяни, які віддають собі звіт: чому і з чим вони йдуть на вибори, чи то обирати чи бути обраним! Я голосуватиму за кандидатів від Аграрної Партії України до усіх органів місцевого самоврядування, тому що в моєму територіальному виборчому окрузі представлені господарники, що реальними справами, а не балачками довели свою спроможність працювати для громади. Я не заздрю цим сильним і заможним людям, які досягнули всього, що мають чесною і не легкою працею! Я захоплююсь ними, висловлюю щиру підтримку і вдячність, за робочі місця, за наповнення бюджету податками, за доброчинність, за безкорисну допомогу всім, хто по неї звертається і не афішування публічно кожної своєї ініціативи. Мені пощастило бути знайомою особисто, співпрацювати і навіть бути вихованою людиною з команди аграріїв! Щоб мій коментар не виглядав аж надто солодким, додам, що звісно ми всі не ідеальні і в кожному з кандидатів від усіх без виключення політичних сил можна знайти чимало вад, та з усього зла слід вміти обрати найменше! Принаймні Аграрна партія України свою перед виборну кампанію як і пообіцяла провела толерантно і добросовісно! І якщо пощастить мати честь бути обраними, то обовязково дослухатимуться до прохань та побажань виборців, крім того що вже мають безліч запланованих власних проектів.

  • natan

   Мушу відповісти Вам, бо не бачу відверторсті в Вашому коментарі з невідомих для мене причин: або незнанні Вами порядку розподілу податків по бюджетах різних рівнів, або замовності даного матеріалу цією партією. Для інформації підприємство “Автоленд” (якщо не помиляюсь) зареєстровано в Пятигорській сільській раді, куди і платить основні податки (податок на прибуток, прибутковий податок з працюючих офіційно робітників, екологічний збір та ін.). Працівники, що виконують роботи по реанімації авторемонтного заводу отримують заробітну плату по цивільно-правових угодах, з яких вираховується лише єдиний внесок в державні фонди. Тому крім подяки за реанімацію цього пустирю фінансової користі бюджету міста пока що немає. При цьому земельна ділянка під цим обєктом в центрі міста більше 3га за “експертною” оцінкою коштувала 350 тис грн (менше половини вартості джипа власника “Автоленду”), хоча за 15га своєї землі ПАТ “Волинь-цемент” в 2008-09 рр заплатило приблизно 16 млн грн за оцінкою таких же земель промислового призначення, а власник Автоленду” на сесії міської ради, пояснюючи чому така вартість землі зухвало вів себе перед депутатами (з похожою до Вашого кометара риторикою про податки та ін. та майже вклоняння йому вноги за те що він майже благодійно реанімує цей “пустир”). Наперед прошу вибачення, якщо помилилась в деяких цифрах чи визначеннях..

  • Павкол

   Ці, так звані господарники, я маю на увазі тих, що йдуть в обласну раду, недоплачували в бюджет мільйони і мільйони гривнів, тобто грабили державу і людей. Для прикладу вони багато років були на єдиному податку, маючи мільйонні обороти в місяць, тобто не сплачуючи ПДВ по декілька сот тисяч щомісяця. Це явний грабіж. Якщо потрібно я наведу море інших фактів. Людей, які обкрадали ні в якому разі не можна допускати до бюджету.

  • Виборець

   Погоджусь, що «господарники від аграріїв» досягли успіхів
   та створюють робочі місця. Але якою ціною, за рахунок кого і чого? Стовідсоткова правда, тільки дуже толерантна, стосовно сплати ними податків, а вірніше їх імітації. А заробітна плата простим працюючим, а легалізація робочих
   місць тих працюючих, а умови праці і т.і т.п? Ви хоч цим цікавились у тих «успішних і таких благочестивих». Ні, бо що стосується, ну дуже «заслужених і успішних», на таку інформацію «Табу». Бо ЗАКОН – ДЛЯ НИХ, А ДЛЯ НАС – ЙОГО ВИКОНАННЯ. І закони, й місцеві рішення приймають вони суто під себе, свій бізнес, свою рідню. Тому й сунуть в усі дірки влади (тож є з чим сунути), у тому числі в усі місцеві ради. Приміром, чому команда Середюків так наполегливо
   атакує депутатські місця в представницькій владі? Невже думаєте з альтруїстичних почуттів, щоб захистити «бідних і знедолених»? Ніколи наш скорозбагачений бізнесмен не поставить інтереси громади чи окремих громадян
   вище особистих, ніколи не проголосує за справедливе рішення, яке буде зачіпати його інтереси, тим паче його капітал. І не тому, що він, наш бізнесмен, такий
   черствий чи поганий. А тому, що в наших умовах, схемах і системах просто чесно і по закону не буде успішним і багатим. Якщо це не так, то давайте помріємо на
   конкретному прикладі. Пани Середюки з їх автолендами й фермерськими господарствами, гектарами людських паїв й дармовими пасовиськами, якими, до речі, користуються, але людям за їх оренду не платять, хочуть бути депутатами заради того, аби ми жили в екологічно чистій зоні, дихали чистим повітрям, а не гербіцидами. Будучи обраними народом і «во благо» того ж таки народу, якісь та вживуть заходи, аби в людей не гинула живність і городина через вседозволеність аграрних бізнесменів. І як то воно має бути, які ж такі рішення в обласній, районній чи міській радах з цього неподобства будуть приймати нами обрані депутати Середюки та депутати їхньої команди? Адже всім відомо, навіть через телебачення, що саме у Здолбунівському районі і саме Середюки з їх фірмою «Автоленд» та ФГ “П’ятигірське» порушують Державні санітарні правила про «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у
   народному господарстві», чим наносять непоправну шкоду як людям, так і навколишньому середовищу. Чи, може, ці
   кандидати, ставши депутатами, а відтак нашими слугами, настільки проймуться патріотизмом, що відмовляться підтримувати російську економіку та перестануть
   купувати ті злощасні агрохімікати Новомосковської акціонерної компанії Азот? Як казав Станіславський «Не верю!»

 • Оля

  Вибираємо мільйонерів на місцях, у яких свої бізнесові інтереси, а потім дивуємось – чому наш Президент (та й прем’єр) олігарх і не продає свого бізнесу?

  • Здолбунівсіті

   Бути мільйонером – не порок. Використовувати мандат виключно для власного бізнесу – це не служіння виборцям. Якщо бізнес приносить податки місту, району, країні – це добре, але тоді треба розрізняти що є бізнес, що є депутатство і не плутати своє і народне.

   • Оля

    судячи про податки, як описали нижче – це не податки (всі на цивільно-правових угодах), а тим паче місту (якщо зареєстрований в селі). Те, що почали реконструкцію пустира в місті – прекрасна ідея, але знову ж таки, написано, за яку суму взяли землю)) Звичайно, що люди, які вміють заробляти гроші самі, це для них дуже добре, але все правильно написано нижче – дуже сумнівно, що всі одразу стануть патріотами і почнуть думати за освітлення вулиць, благоустрій міста і усіх дворів у ньому і т.д., швидше за все, будуть і далі брати в оренду такі ж приміщення (можливо РМЗ) і розширювати свій бізнес. Звичайно, робочі місця – це дуже добре, але цивільно-правові угоди для своїх працівників – не порядно. Дві сторони медалі.

   • Mike Bride

    Скажіть, будь ласка, коли будуть різати вашу сім”ю і сім”ю вашого сусіда. Ви побіжите рятувати сусіда? Те саме й з бізнесом для мільйонера. Як тільки почнуть зачіпати його інтереси він буде використовувати усі важелі впливу.

   • Реаліст

    Якщо зможете просвітіть: 1.скільки податків приносить бізнес в казну міста. 2.Чому людина, яка сплачує прибутковий податок більше за будь якого підприємця (бізнесмена), не може відпочивати за кордоном а підприємець (бізнесмен) декілька раз на рік, особливо спрощенці

    • Здолбунівсіті

     Не сприймайте коментар відносно до якоїсь конкретної особи. ключова фраза – бути багатим-не порок. Задані запитання правильні. Думається в податковій чи у кандидатів у мери можете і попитати.

 • Саша

  Я не заказний і пишу без заказа партійного,бо безпартійний. Я просто граю в футбол та знаю Середюка С.,як простого мужика-нормальний. А про бізнес,про який пишуть багато- знаю мало. Читаю Вашу газету. Середюк С.-мільйонер-поганий, Панасюк Л.А.-в спортзалі погану підлогу постелила -погана, Орлов М.В.- одна показуха-поганий, Сухляк В. – під час лікарняного їздив за кордон -поганий і т.д. Виберіть мене-я нічого поганого місту не зробив, не вкрав, не їздив,без грошей ,кредит є. Все то всі бачать та знають!!!! Думаю-цемзавод скільки років працює і користь дає району, а АРЗ тільки хоче,щось зробити-рубаєте по руках.Пацани роблять там і добре говорять про нього. А чого раніше ніхто нічого там не робив для таких пацанів,як я? Закрийте,виженіть і знов пустир. Чи кому вигідно,щоб місто і район “вимерло”? Вже Остріг і Дубно нас обогнали ,а у нас для розвитку все є. Чого “тормозимо”? Да,гербіциди погано. А Ви бачили як пилить “Інсеко” в центрі міста-чим дихаєм? Чого мовчим,га? Чи власник не мільйонер?Не той “базар народ, не той”.пробачте за помилки..

  • Реаліст

   ВАТ “Волинь-цемент” сплачує податки місту, куди сплачує Середюк – спитайте у нього куди і скільки. Для того щоб місто розвивалось потрібні кошти. А сума за яку хотів купити земельну ділянку у центрі міста це вартість однієї квартири в Здолбунові. Сухляк ще не дав результатів , можливо змінить клоаку у районній лікарні. Орлов, вибачте практичних дій поки нуль, можливо себе проявить, хоча вже пів року прошло.

   • Василь

    Реаліст а Ви мабуть не знаєте що ПАТ “волинь цемент” а не ВАТ. вже не сплачує податків до міста бо воно припинило свою діяльність. і переведене до столиці під центральний офіс дікергоф. і відповідно податки буде сплачувати за місцем реєстрації. і це не наше місто……

    • Реаліст

     Не мабуть, дійсно не знав

 • Галина

  У мене була дуже скрутна ситуація і Середюк С.О. дуже допоміг моїй родині.Це було ще далеко до виборів і прийшла до нього навмання-ніяких зв’язків та знайомих. Я була вражена тим, що він без вагань нам допоміг, зовсім чужим людям. Хоча я мала список тих.хто може мені допомогти і викреслювала вже не один номер, він був під № 13. І щоб там не писали і як би не склалась моя доля , я буду вдячна йому завжди. Гроші я не просила, справа була в людяності і порядності.

  • natan

   Незважайте на попередні коментарі. Добрі і благодійні справи можна робити при наявності такого бажання, спроможності та душевного покликання. Я ні в якому разі не хочу Вас переконати, що в пана Середюка не має таких якостей, але добрі справи не потрібно афішувати, тим більше робити їх заради отримання депутатського мандату. Будьте при своїй думці і добра Вам.

   • Галина

    Не знаю чи в лютому місяці хтось думав про ці вибори та про депутатський мандат.Проте можливості були у багатьох,а бажання не було…Людина висловила свою позицію,а виявилось ми обговорюємо її вибір. Розкажіть про свій вибір,а ми спробуємо розповісти Вам про те,що Ви ще не знаєте про свого кандидата. Ви нас послухаєте? Ні! Ви вже зробили свій ,єдиноправильний вибір та переконати Вас буде важко. До речі, цікаво Вас читати. Дякую за спілкування.

 • Здолбунівчанка

  Мені прикро і приємно водночас, що коментар до публікації отримав більше відгуків ніж сама публікація. Пробачте, що не опоную кожному персонально. Додам ще один останній узагальнений коментар – відповідь – аргумент:)
  1. Аграрну Партію України на моїй рідній здолбунівщині представляє не лише родина Середюків, а ще і (аж страшно озвучувати, бо ще й ці люди будуть, скажемо мяко “схарактеризовані”) такі мої знайомі, як Андріюк О. М., Бабич С.М., Мосійчук П.Й. та інші хороші люди.
  2. В коментарі мною було далекоглядно зазначено, що в кожному можна знайти вади! І з усього зла слід оберати найменше!!!
  3. В публікації авторка озвучила свій свідомий вибір, а я в коментарі озвучила свій – обрала в свої фаворити ту політичну силу, про яку знаю все, що мені потрібно для визначення перед вибором!
  4. Для контролю над сплатою податків і забрудненням навколишнього середовища існують фіскальна служба, санітарна і правоохоронні органи врешті-решт! Кожен з вас із претензіями може туди звернутись!
  5. Я не знаю ні однієї людини, яка б прийшла до Андріюка О.М. чи Середюка С.О., розказала про свою біду – кредит, пожежу, хворобу чи радість – весілля і т.д. і їй було відмовлено! Кожного приймуть, вислухають, допоможуть! Не кажучи вже про ремонт техніки на АТО і допомогу мобілізованим, як персональну так і узагальнену!
  6. Я б могла так як ви полити брудом опонентів аграріїв, що сидять в підприємництві і при владі водночас і нічогісінько корисного для громади не зробили за десяток років!!! Проконтролюйте кого і як вони працевлаштовують, як відкрито і законно свій бізнес прибрали до рук! Чомусь дуже мало хто повтікав після працевлаштування до згаданих вами поганих роботодавців!
  7. Можливо варто дати шанс людям, які мають здатність досягати успіхів у своїх бізнесових починаннях, які знають толк в економіці, в управлінні застосувати свій досвід ще в одній сфері – в політиці!

  8. А ще мені пощастило побувати на підприємстві заснованому очільником АПУ Скоциком В.Є., запитайте в жителів гощанського району про більш для них знайомого очільника Партії чи не забуває про громаду опинившись при владі!!!
  9. Таких патріотів рідного краю, рідного села, як ці люди ще пошукати треба! Саме тому ще 25 підприємств буде зареєстровано в Пятигорах,в Мізочи і там де скаже засновник! Через таких як ви, щоб наповнювати бюджет рідної сільської ради! А не невдячних жителів міста!

  10. Наостанок про “поганих” Середюків – мені особисто Станіслав Олександрович і моїй дитині також допоміг, за що я перед Богом йому вдячна буду стільки скільки зможу! В даний момент хоч на виборах його підтримаю!
  Дякую ще раз, що приділили моїм особистим думкам стільки уваги!

 • Здолбунівчанка

  Мені прикро і приємно водночас, що коментар до публікації отримав
  більше відгуків ніж сама публікація. Пробачте, що не опоную кожному
  персонально. Додам ще один останній узагальнений коментар – відповідь –
  аргумент:)
  1. Аграрну Партію України на моїй рідній здолбунівщині
  представляє не лише родина Середюків, а ще і (аж страшно озвучувати, бо
  ще й ці люди будуть, скажемо мяко “схарактеризовані”) такі мої знайомі,
  як Андріюк О. М., Бабич С.М., Мосійчук П.Й. та інші хороші люди.
  2. В коментарі мною було далекоглядно зазначено, що в кожному можна знайти вади! І з усього зла слід оберати найменше!!!
  3.
  В публікації авторка озвучила свій свідомий вибір, а я в коментарі
  озвучила свій – обрала в свої фаворити ту політичну силу, про яку знаю все, що мені потрібно для визначення з вибором! Повірте, набагато більше і достеменніше ніж “чула дзвін, не знаю де він”
  4. Для контролю
  над сплатою податків і забрудненням навколишнього середовища існують
  фіскальна служба, санітарна і правоохоронні органи врешті-решт! Кожен з
  вас із претензіями може туди звернутись!
  5. Я не знаю ні однієї
  людини, яка б прийшла до Андріюка О.М. чи Середюка С.О., розказала про
  свою біду – кредит, пожежу, хворобу чи радість – весілля і т.д. і їй
  було відмовлено! Кожного приймуть, вислухають, допоможуть! Не кажучи вже
  про ремонт техніки на АТО і допомогу мобілізованим, як персональну так і
  узагальнену!
  6. Я б могла так як ви полити брудом опонентів
  аграріїв, що сидять в підприємництві і при владі водночас і нічогісінько
  корисного для громади не зробили за десяток років!!! Проконтролюйте
  кого і як вони працевлаштовують, як відкрито і законно свій бізнес
  прибрали до рук! Чомусь дуже мало хто повтікав після працевлаштування до
  згаданих вами поганих роботодавців!
  7. Можливо варто дати шанс
  людям, які мають здатність досягати успіхів у своїх бізнесових
  починаннях, які знають толк в економіці, в управлінні застосувати свій
  досвід ще в одній сфері – в політиці!

  8. А ще мені пощастило
  побувати на підприємстві заснованому очільником АПУ Скоциком В.Є.,
  запитайте в жителів гощанського району про більш для них знайомого
  очільника Партії чи не забуває про громаду опинившись при владі!!!
  9.
  Таких патріотів рідного краю, рідного села, як ці люди ще пошукати
  треба! Саме тому ще 25 підприємств буде зареєстровано в Пятигорах,в
  Мізочи і там де скаже засновник! Через таких як ви, щоб наповнювати
  бюджет рідної сільської ради! А не невдячних жителів міста!

  10.
  Наостанок про “поганих” Середюків – мені особисто Станіслав
  Олександрович і моїй дитині також допоміг, за що я перед Богом йому
  вдячна буду стільки скільки зможу! В даний момент хоч на виборах його
  підтримаю!
  Дякую ще раз, що приділили моїм особистим думкам стільки уваги!

  • natan

   Шкода, що Ви не були та тій сесії міської ради, бо я озвучила виступ фігуранта статті занандто толерантно. Запитайте враження решти депутатів та пана Ольшевського за кого він нас мав у своєму виступі.

 • Здолбунівсіті

  Mike Bride коментар видалено, думайте які приклади наводите, якщо цікаво то на своїй сімї експериментуйте.

  • Mike Bride

   Ну от своєю дією ви й дали відповідь на поставлене мною питання.

 • Серджіо

  Цікаво, а Юля вкурсі?

 • Владислав

  Я так розумiю,що в моiх деяких опонентiв горить земля пiд ногами.Я вступлю в дискусiю вже пiсля виборiв,а зараз люди стомленi вiд брудноi полiтики,нехай вiдпочинуть.До речi,а де мiй парт.квиток з фото.Зробiть фотошоп pleas.Караван рухаеться…Дякую

  • Ivan

   Знаєте чому люди стомлені від брудної політики? – Тому що ваша Ніколіна 2 місяці обливали брудом всіх ваших конкурентів і безперестанку хвалила вас. Від цього дійсно можна втомитись

   • Реаліст

    “Вінковий” сайт не допускає диспутів на своїх сторінках, лити безвідподально бруд у їхньому стилі

 • Владислав

  ​Хоч сьогодні й день тиші, коли агітація заборонена, на Здолбунівщині дехто вирішив таки вдатися до «чорнухи», чого собі ніхто не дозволяв протягом виборчої кампанії. Вчора в газеті «Нове життя», сьогодні в коментарях на сайті «Здолбунів сіті» з’явились матеріали, суть яких зводиться до одного: «Сухляк – регіонал». Я б і не звертав на це уваги, але і до газети, і до сайту хай навіть опосередковане відношення має наша влада, ті ж такі Микола Орлов і Сергій Кондрачук.
  ​Не стверджую, що саме вони виготовляли фальшивку з мандатом партії регіонів, бо насправді це тепер можуть зробити і діти. Але вчорашній номер газети з такими самими натяками з’явився не без відома Кондрачука.
  ​Виправдовуватись не хочу, бо не маю за що. Спростовувати брехню тяжко – вона на те й брехня, її докази не цікавлять. Але от одне питання в мене є:Сергій Юрійович, якщо Сухляк такий регіонал, то чого ви кілька місяців тому пропонували мені місце у вашій команді «Солідарності» і всіляку підтримку? Коли я відмовився і пішов на вибори з іншою політичною силою, то раптом став ворогом України, регіоналом.
  ​Брехня і фальсифікації в переддень виборів уже не дають змоги ні на що відреагувати, але це й добре – хай ця брехня буде на совісті тих, хто її поширює. А я вірю в здоровий глузд виборця і в перемогу.

  • Ivan

   Шановний, ви обманюєте виборців і кажете, що хтось чорнуху викладає. А як називається ваша ганебна брехня?
   Це ще одне підтвердження, що ви не той за кого себе видаєте.

  • Сергій Кондрачук

   Бачите, Владиславе Олеговичу, часи, коли влада впливала на зміст газети “НЖ” давно минули. Щоб переконатися в цьому – достатньо відкрити номери цієї газети за останні декілька місяців і побачити, що там про владу досить мало позитивного. Матеріал, про який, як я розумію, Ви ведете мову, є передвиборчою агітацією однієї з опозиційних партій. Вочевидь, матеріал проплачено з виборчого фонду. Чи мала право головний редактор відмовити в тій публікації? Як бувший журналіст, вважаю, що ні. Бо тоді та політсила, яка це просила опублікувати на підставі договору, могла б звернутися до суду і виграти його на підставі неправомірної відмови у друці передвиборчої агітації. Стосовно моєї пропозиції, то я вважав і вважаю, що з Вас був би не поганий депутат райради. Бо Ви молода та активна людина. Бажаю Вам успіху і розуміння того, що влада не втручається в роботу комунальних ЗМІ. Саме за це я стояв на Майдані.

   • Ivan

    Сергію, а ви відколи погоджуєтесь йти на союзи з людьми про яких знаєте, що вони фальшиві, що вони підкуповюють правоохоронні органи, що вони тісно повязані з криміналом, що вони розтрачають бюджетні кошти на свої особисті справи за кордонами???
    Вам же це прекрасно відомо і ви пропонували такій людині йти разом на вибори???? Я чогось не розімію…

    • Сергій Кондрачук

     З такими людьми на союзи ніколи не йшов, не йду та не буду йти. Істина – в деталях, які сьогодні, в переддень виборів, пояснювати буде не зовсім правильно та коректно. Бажаю усім силам, які щиро прагнуть розвивати рідний край та йдуть у владу не заради своіх інтересів, а допомагати людям – успіху! Разом – сила!

     • Bistrov3412

      Сергій ,твоя біда-це пан Сумко!

 • pravda

  Мандати для голосування видавали членам партії регіонів. Де партквиток Сухляка? – йому видніше. Перевертень. Підтримував антимайдан. Знали б загиблі на Майдані, що Сухляка відмиють представники таких патріотичних сил як БЮТ і Наша Україна – в гробу б перевернулись.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама