Магадан, або за кого я буду голосувати

Надійшло електронною поштою.

мій вибірГарного дня Вам, громадо рідного міста! Я читаю Ваші дописи, коментарі часто, але сама пишу вперше. Та, мабуть, ніколи б і не наважилася, якби моя сусідка, дружина кандидата депутата в міську раду не назвала мене сепаратисткою і порадила мені придбати квиток у м. Магадан. Смієтесь? А я ні. Мене вразило край негативне відношення громадянки України до поглядів таких же громадян, небажання вислухати, та присвоєння незаслужених «ярликів», які можуть стати в житті для людини доленосними. «Ярлики» нам вже вішали не один раз! І самі знаєте ,як люди за них розплачувались!  Але чи варто такій відомій у місті та області особі влаштовувати такі чвари? Ціна суперечки-молодь!

Я вважаю, що ми маємо певні проблеми з молоддю – безробіття, пиятика, наркотики, а через це бійки, невихованість, байдужість. Сьогодні не кожна родина може дати належну освіту дитині-але питання ще в тому де її ,ту освіту, застосувати…. Мені на сторінку в соціальних мережах виклали фільм про те, які погані діти в Росії – відкрийте очі, опустіться з «верхів до низів», такий ролик зняти можна в будь-якому місті чи в селі. Проблема велика. Це певна категорія молоді, але вона є і не зменшується. Ми, старше покоління, несемо відповідальність за те, що «сіємо» зараз у  душі своїх дітей! Чи правильно ми поступаємо вигукуючи і обписуючи стіни ненормативною лексикою? Так,Путін В.В. не є та  людина, яку я поважаю і діями, якої я захоплююсь! Війна та смерть людей на його совісті! Але як вихована жінка, я не напишу на своїй машині – ПТН ПНХ.

 Проте  свого президента і свій народ теж не дам так принижувати!  Ми розумна, гарна, вихована нація і тільки чітко продуманими стратегією та тактикою переможемо ворога, тільки разом, тільки в об’єднанні всіх верст населення з різними поглядами, різним достатком і різними потребами. Разом – ми сила! У нас сьогодні-розбрат, моє –«я» перемагає реальну дійсність!  Всіх «не наших» в м. Магадан! Почекайте, а давайте чесно – жовтенят, піонерів, комсомольців скільки було в нашому місті? Мати хорошу роботу,значить бути членом « КП » – правда? Що не партія у керівництва державою, то свої вимоги до населення країни і щоб ПРОЖИТИ ми пристосовуємось, нажаль. Але зізнатись у цьому важко. То ж чому з дитинства, мутячи воду в одних калюжах, на одних вулицях Ви, люба сусідко, і досі не вивчили державної мови, а продовжуєте тепер каламутити і без того важке життя простих людей. Кайдашева сім’я! Вибір родини сусідки поважаю. Головне, щоб будь – яка партійна діяльність не завадила безпеці та благополуччю держави. Говорити про політику та релігію нині не так безпечно, як хотілось би. Проте на фоні молодіжного питання хочу висловити своє бачення виборів.

 Я буду підтримувати представників аграрної партії:

1.В місті йде чітка «реанімація» бувшого авторемонтного заводу. Це буде велике підприємство з ремонту та  виробництва с/г техніки. Це – нові робочі місця та розвиток міста .

  1. У нас «лугує» земля, родючий чорнозем не оброблюється. Я тішу себе надією,що поляки будуть їхати до нас заробляти гроші на наших,українських плантаціях полуниць. Наші жінки будуть вдома, біля своїх родин!І Земля буде належати нам,українцям!

Керівник підприємства  повинен співпрацювати з владою, а влада з ним.

Мені імпонує команда, яку веде Орлов М.В. Гарна, цікава молодь, яка в місті себе показала різноплановою діяльністю. Успіхів Вам і надалі!

Я віддам перевагу вчительському колективу – незалежно від того, в якому партійному осередку вони є. Я підтримаю  Панасюк Л.А.  за те, що вона є поважним та шанованим у місті вчителем та директором школи, яка присвятила своє життя вихованню та навчанню дітей-вона їх любить, обожнює.

 Подобається мені і команда партії «Самопоміч». Нові та старі  імена, нові молоді особистості.

Голосуватиму за депутата в міську раду з програмою:

  1. Люблю місто.
  2. Дбатиму про:

– його красу;

– мир і спокій у ньому;

– про здоров’я, добробут та благополуччя мешканців;

3.Підтримаю молодь та поважатиму старість;

4.Захищатиму місто на різних владних сходинках!

І все, і додаткових довідок ніяких, нікому не треба!

Кожне слово тут написане, кожна партійна «спілка» бути розглядати по – своєму, з репліками та коментаріями. Ваше право-всіх прочитаю та думки Ваші поважаю вже тому, що ми з Вами народились під одним сонцем, на одній Богом нам даній землі, українській!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети