Мафія вийшла на полювання

Дони, шерифи, лікарі та прості “смертні”(жителі) зібралися цього вечора для того, щоб вирішити хто правитиме містом! З цього дня, “ЗЕлений газОН” та ЗЕОН раді оголосити про відновлення щотижневої гри в МАФІЮ!

Приємна атмосфера, смачне печиво та зацікавлені в розвитку люди – все це стало окрасою вечірньої пори четверга.

Ми із задоволенням готові до поповнення наших рядів. Не граєте мафію? Нічого, у нас є ще багато інших цікавих ігор, тому заходьте в гості! Буде весело, людно та драйвово, ну точно, як сьогодні.

P.S. незнання правил – не звільняє від відповідальності візиту до нас. Ми, крім того, що класні мафіозі, ще й непогано пояснюємо правила :)

Слідкуйте за анонсами і до зустрічі на вулицях “міста”!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети