Мадлен Олбрайт чекає на переможця конкурсу

Маєш талант, креативні ідеї та великий потенціал? – Ми надаємо можливості!

 Національний Демократичний Інститут – NDI (www.ndi.org) оголошує ілюстраційний конкурс на тему «МІЙ ГОЛОС МАЄ ЗНАЧЕННЯ». Для участі у конкурсі необхідно подати одну або декілька ілюстраційних робіт. Організатори не обмежуть учасників у кількості, техніці, розмірі,  жанрі робіт за темою конкурсу.

Автори трьох кращих робіт виграють поїздку до Києва, де зустрінуться з головою правління НДІ та колишнім Держсекретарем США Мадлен ОЛБРАЙТ. Дванадцять найкращих робіт інших учасників конкурсу отримають почесну грамоту та будуть презентовані у Києві. Нагородження переможців та презентація кращих робіт відбудеться в одній із локацій у Києві 16 червня 2017 року.

– Особливо хотілося, аби на конкурс звернули увагу студенти та школярі старших класів. Суттєвою перевагою конкурсу є те, що організатори не обмежують конкурсантів у творчості, і це є гарною можливістю для молоді донести своє бачення про виборчу реформу та зробити власний внесок у кампанії з її просування, – розповідає координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне Наталія Малиновська.

Твори переможців будуть використані для друку постерів, листівок, або календарів під час проведення кампанії з просування виборчої реформи. Усі переможці отримають комплекти з найкращих творів. Учасники конкурсу передають організаторам права на використання своїх творів з не комерційною метою за умови зазначення автору твору.

Роботи учасників приймаються  до 31 травня 2017 року (включно)! Роботи та коротку інформацію про автора необхідно надіслати надсилайте на адресу ukraine@ndi.org. У  разі виникнення запитань прохання звертатися до Валерії Візьонок за телефоном (044) 235 98 07 або vvizyonok@ndi.org

 Довідка

Мадлен Олбрайт – американська дипломатка, постійна представниця США при ООН, державний секретар США (1997-2001).

У 1978 році призначена членом Ради національної безпеки при президенті США Джиммі Картері, відповідала за зв’язки з громадськістю.

У 1982–1993 роках – професорка Джорджтаунського університету, вела семінар з політики СРСР і країн Східної Європи, керувала програмою «Жінки у зовнішній політиці», президент Центру за національну політику.

У 1992 році працювала радницею Білла Клінтона і після його обрання на пост президента призначена на посаду постійного представника США при ООН.

У 1997 році була призначена на посаду державного секретаря в адміністрації президента Білла Клінтона.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети