Люди б’ються за метал

Хто за бочки, які слугують септіком, хто за метал для металобрухту. Яскравий приклад правового безладу і “розводу” і водночас споглядання на мікрорайон незрозумілої забудови і порядку, де змішались все: люди, авто, свині і кури. Тому і не дивно, що спір йде не за оновлення і якісне планування та забудову цієї землі, а її подальше використання.

Політики роблять свій піар, суд бачить свої документи, ділки бачать свою вигоду, а власники сарайчиків і досі здивовані, що їх потурбували і що вони на щось мають право, посилаючись лише на слова і обіцянки тридцятирічної давнини в період побудови світлого майбутнього дорогою до соціалізму. Такі висновки напрошуються після перегляду передачі каналу РТБ та регулярних повідомлень від політиків – захисників бочок..

Сумно.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети