Любов – найкраще, що є у цьому світі

У Здолбунові, 9 червня, традиційно у Будинку культури цементників відбувся захід за участю християнської музично-драматичної студії «Джерельце». Виступ був присвячений великому християнському святу воскресіння Ісуса Христа, та через об’єктивні причини, відбувся лише зараз.3

Після незмінної частини – прославлення у вигляді декламування віршів та виконання пісень, Анжела Чудовець (керівник студії) розповіла притчу «не просто, щоб забавити чи потішити, а щоб щось корисне взяти для свого серця». Розповідь про дерево та дитину розчулила глядачів і торкнулась кожного. В очах пані Анжели та людей, що сиділи поруч мене, було видно сльози. Суть історії полягала у тому, що дитина змалечку приходила до дерева і бавилась із ним, а коли стала старшою, то навідувалась дедалі рідше. Коли вона виросла, їй знадобились гроші, і дерево віддало усі плоди, щоб та продала їх. Пізніше, дитина створювала сім’ю, дерево віддало своє гілля, щоб вона збудувала дім. Коли виросли діти, дитина захотіла побачити світ, зробивши човен, подорожувати. Дерево віддало свій стовбур, щоб та зробила човен. Коли дитина стала стомлена і стара, їй вже нічого не треба було. Дерево не могло заколисати віттям, як у дитинстві, дитина не могла обійняти стовбур, тому колода розпросталась, аби вона сіла та відпочила. Це історія про безмежну і вічну любов. Одна людина із присутніх сказала, що ця притча нагадує стосунки між батьками і дітьми, коли батьки віддають усе, а діти не завжди віддячують. Дерева – це люди, що трапляються нам на нашому шляху, віддаючи усе, не просячи нічого взамін. Це велика любов.

4

Після історії відбулась вистава «Що у світі найкраще». Прийшла весна і діти вирішили прогулятись. Пішли у пошуках подарунку для своєї мами. Вони хотіли знайти щось найкраще для неї. Весна запропонувала їм свої перші квіти, як хороший подарунок для матері. Сонце сказало подарувати свою усмішку. А пташка – гарну пісню. Зустрівши бабусю, діти почули історію про володаря джерела мудрості, що точно знає, що у світі найкраще. Діти знайшли Його і Він сказав, що найкраще у світі – це любов, промовивши слова із Біблії, 1 послання до Коринтян, 13 глава: «Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає!»

5

«Коли по-справжньому любиш, то це уже назавжди», – промовила героїня вистави. Діти довго йшли у пошуках відповіді, а вона була їм знайома, вона знаходилась в Біблії. Квіти, які вони несли мамі, зав’яли, усмішка сонця сховалась за хмарами, а слова і мелодію пісні вони забули. Та вони подарували матері свою любов.

Джерело любові – Господь. Джерело живе і святе. Христос воскрес! Здавалося б, літо, про що мова, та Христос таки воскрес! І це свято можна відзначати і взимку, і влітку! Нехай воскресне Він і у ваших серцях! Сповнюйтесь справжньої Любові і пам’ятайте, що Вона – це те найкраще, що є у цьому світі.

Анастасія Ушинська, фото  Цвітана Чудовець

8 7 6Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети