Лист здолбунівчан до президента, що не приїхав

Ось вже й вечоріє, а він так і не приїхав. Було багато думок: чи приїде, коли й куди, та все ж очікуваний візит глави держави не відбувся. Але здолбунівчани із здоровим почуттям гумору, разом фраза до фрази коментуючи ситуації, самі того не помічаючи, й написали зібраний із почутого, побаченого і написаного лист президенту, що не приїхав…, мабуть, йому передали, що в цей день БКЦ не працює.

ne pracye

Шановний пане Президенте, ми так вас чекали, що вирішили написати листа.

Здолбунівчани – трудолюбивий народ, а особливо місцева влада. Отож, ви як приїдете колись, то привезіть їм ящик медалей та орденів і приколіть їх власноручно. Вони добре старались перед черговим очікуванням вашого приїзду. На дороги фарби білої дали, будинок культури вдруге за рік поремонтували. Вже аж невдобно якось: стоїть посеред міста той будинок культури і гарніший, ніж їхня адміністрація. Тільки-от прохання від здолбунівчан. Ви як наступного разу будете казати, що їдете до нас, то вже іншою дорогою їдьте. Заїжджайте через Здовбицю – там теж ще дороги не поремонтували, бо казали, що ви там нічого дивитись не будете. Думали ще до смітників собак бродячих прив’язати, щоб, як-то кажуть, одним махом дві проблеми, та, от біда, собаки учуяли то все й повтікали.

Особливо нагородіть пана Федорука й міську раду. Вони, напевне, думали, що ви гелікоптером будете приземлятись на дах адміністрації, то діток зі школи позганяли, і вони все листя у парку визбирали, щоб не літало, як буде приземлення. Решту не встигли обтрусити дерев, але ви тільки скажіть, то вони й білок, не те що листя, обтрусять. І ми вважаємо: правильно, що дітей привчають працювати в парку, а то вони сидять у тих своїх школах, підручники  Табачника розв’язують, то вже нам батькам всю голову проїли. Ось дивіться.

zadachki

З одного куща зняли 5 огірочків і з іншого 5 огірочків. Скільки всього помідор зібрала господиня? Ми зрозуміли ваш натяк, наступного року треба саджати помідори.

А ось інша задачка. З бідона взяли 7 стаканів молока. Скільки молока  залишилось у бідоні? Дехто з дітей пише -7, але ми ж то дивимось глибше і, безумовно, підтримуємо ваші соціальні ініціативи на створення молочних кооперативів на селі.

І ще одне, коли приїдете, то не говоріть, куди саме завітаєте. Хай це буде сюрпризом для нас усіх, ми любимо сюрпризи. Знаєте, як вас будуть ще сильніше чекати.

Плакати, як ми вас любимо, зробили, але не вивішували, бо сусіди квасилівчани того року повивішували, то з них до цих пір сміються, а ми маємо більшу витримку, ми дочекаємось вас і загорнемо свої плакати вам із собою.

Тож летіть спокійно сьогодні в Францію, вболівайте за наших футболістів, а ми на вас із телевізора подивимось. Телевізори в нас ще у всіх є.

 Здолбунівчани*

*Народний фольклор Здолбунівщини з елементами гуморуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети