Львівські підприємці відмовляються платити податки до бюджету, який фінансує силовиків

Підприємці Львівщини ініціюють несплату податків, які надходять до державного бюджету. Середній та малий бізнес таким чином хоче позбавити фінансування силові органи.

lvivДемонстранти під стінами головного управління Міндоходів Львівської області

Близько сотні підприємців під стінами головного управління Міндоходів Львівської області у понеділок, 3 лютого, оголосили про початок безстрокової акції “економічного бойкоту” уряду. Підприємці закликали не сплачувати податок на додану вартість та на прибуток, за рахунок яких утримується державний апарат та силові органи. “Це з наших з вами кишень фінансуються спецпідрозділи, закупівля спецзасобів. Досить годувати зграю казнокрадів та злочинців при владі!”-, йдеться у заяві Комітету підприємців Львівщини.

Комітет закликав призупинити сплату податків до моменту формування нового уряду. При цьому бізнесмени наголосили, що решта соціальних внесків та зборів, які забезпечують життєдіяльність регіону, і які скеровують до місцевих бюджетів, вони справно сплачуватимуть. Підприємців не лякають і штрафні санкції, що передбачено за несвоєчасну сплату (до 20 числа кожного місяця).

Пожертва на Майдан

“Це наша пожертва на Майдан, а виплата штрафів – стане додатковим засобом для економічного підйому нового уряду”,- сказав DW учасник акції, підприємець Роман Зафійовський. Він припускає, що штрафи можуть сягати 10-30 відсотків від несплаченої суми. Зокрема для його підприємства, що займається імпортом, це втрати до 10 тисяч гривень щомісяця, але бізнесмен готовий на це. Ініціативу вже підтримало чимало підприємницьких організацій та Європейська бізнес асоціація, зазначив Зафійовський.

У Міндоходів Львівської області офіційно відреагували на підприємницьку ініціативу: “Ми не маємо права допустити, щоб політична криза переросла в економічну. Заклики до несплати податків не є інструментом для вирішення політичного конфлікту”, – йдеться у заяві. Податківці також нагадали, що за несплату загрожує відповідальність.

За інформацією Deutsche WelleВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети