Львівська облрада вигнала адміністрацію із свого приміщення

274Львівська облрада прийняла рішення про припинення договірних стосунків з облдержадміністрацією. Це рішення підтримали 64 обранці. Депутати доручили своєму управлінню майном спільної власності вжити заходів щодо припинення договірних відносин і виселення апарату ЛОДА і структурних підрозділів із займаних приміщень на вулиці Винниченка, 14, 16 і 18. Контроль за виконання рішень покладено на комісію з контролю за виконанням рішень облради та бюджетну комісію.

Як повідомила Оксана Юринець, ініціатор ухвалення рішення, воно визріло у зв’язку з розгоном Євромайдану вночі на 30 листопада. “Піднявши руку на беззахисних дітей, цей режим оголосив війну власному народові. Українці прокинулись в авторитарній, міліцейській державі, якою керують не лише зрадники, а й цинічні бандити. За таких обставин, ми, голови фракцій “Удару”, “Свободи”, “Батьківщини”, НРУ та позафракційні депутати, керуючись Конституцією України, оголошуємо режим Януковича поза законом, — йдеться у заяві про недовіру місцевим органам державної виконавчої влади й виселення ОДА з орендованих приміщень.

Нагадаємо, що ЛОДА займає чимало приміщень громади Львівщини по всьому Львову. А на вулиці Винниченка працює декілька підрозділів й керівництво ОДА зі своїм апаратом.

Львівські новини онлайн 
фото ілюстративнеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети