Лушпиння і шум від зерносушильні у Здолбунові знову турбує мешканців

На адресу ЗС надійшов лист: 

Доброго часу доби! Підніміть на сторінках сайту тему Інсеко! (ТОВ “ІФК”€вроінвестбуд” – прим.ЗС) Навколо нього цілий квартал міста завалений червоним лушпинням! В повітря поступає величезна кількість пилу! В навколишніх будинках не можна відкрити вікна- все летить до квартир, в будинку від шуму закладає вуха! Ісеко не дає спокійно заснути мешканцям ні вдень не вночі! Ми йдемо в Європу? Не уявляю такої споруди в європейському місті!

Піднімаємо і нагадуємо публікації, які були на сторінках ЗС з цього приводу. А було вже багато і фото і відео і листів із підписами жителів міста. Лишень контролюючі органи і  прокуратура їх не бачили і не чули. Раз не реагували.

Червоний сніг, лушпиння і нічний шум не влаштовує здолбунівчанlist Inseko

У Здолбунові кольоровий сніг

І як стан справ на підприємстві, чи змінилась ситуація із НЕ ОТРИМАННЯМ позитивного висновку від СЕС ??лист СЕС_1 лист СЕС_2 лист СЕС_3 лист СЕС_4 не відповідність СЕС результати СЕСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети