Луганчанка розмалювала здолбунівські будівлі у патріотичних мотивах

Ми приклали зусиль, щоб отримати бодай якусь інформацію від Яни Униченко про ту українську мистецьку красу, яку луганська дівчина зреалізувала у нас у Здолбунові. Яна, напевне ще хвилюється від уваги в новому місті для себе. Але наші зусилля виявились не даремними. Спочатку фото розписів Яни на Шкільній,38 та кафе на мікрорайоні “Цементників”.розпис_1 розпис_2 розпис_3 розпис_4

Стіни каферозпис_5 розпис_6Отже, Яна родом із Луганської області, навчається у луганському національному університеті ім.Т.Шевченко в інституті культури і мистецтв – майбутній художник. Цікавиться йогою, міфологією, релігією, мистецтвом. Приїхала до Здолбунова улітку цього року до подруги тітки. Зустріли її радо, допомогли на перших порах усім. За це дякує Чумаку Віктору Федоровичу, пані Аллі і Марині. Каже, що давно мріяла побувати на Західній країні, проте вдалось це лише одного разу – два роки тому. Була у Мукачево, але хотіла ще побачити Львів, знайти великих грибів у наших лісах. Чудово спілкується Яна українською мовою, малюнки на будинку зробила за ініціативи п.Чумака, але мотиви обирала сама. Нині готується до Різдва, вже запрошена у гості і порівняє Здолбунівське Різдво із Луганським.

Яна луганчанка

Яна дуже просила передати, що на її малій Батьківщині теж є нормальні, розумні, працьовиті люди, хоча саме в її місті зараз панує козацька братія.

Дізнавшись про волонтерів Здолбунівщини та їх акції “Чисте місто – перший крок до яскравого міста” залюбки погодилась допомогти своїми вміннями та здібностями спільно із ЗЕОНом, Волонтерським рухом Здолбунівщини та всіма хто долучиться до спільної корисної справи зробити Здолбунів Яскравішим!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети