. Льодовиковий період. Здолбунівська епоха. Розслідування ч.2 | Здолбунів City

Льодовиковий період. Здолбунівська епоха. Розслідування ч.2

Доки люди падають, машини заносить, комунальники ніби працюють – наші суспільні кореспонденти  ведуть своє розслідування. 26,27 січня продовжуємо спостерігати за життям міста. Зранку ще сніжно і ожеледиця. У тому місці, де ми зробили фотопідбірку про падіння наших громадян,  посипали чорним попелом (із лікарні залізничної, мабуть, винесли, див.відео), дороги притрусили піском. У деяких місцях досить суттєво (для ілюстрації – відео, зняте раніше, як посипають піском). Там, де пісок ліг на сніг, то вже можна було рухатись. Де пісок впав на ожеледицю – він просто роз’їхався і збився під бордюри. Особливі унікуми додумались і посипали дорогу посередині, між коліями,  якими їздять машини.*

Розслідування ведуть Ігор Яремович, Влад Нагорний, Борис Холодний, Микола Мокрик

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ярослав

  При всій моїй повазі до Миколи Орлова і деяких інших “Зеонісітів”, але 4 фотки, 8 рядків тексту спостереження за містом це не розслідування. Це схоже на дитячі ігри. Першій частині поставив четвірку бо там було хоч щось від розслідування, цій – одну зірку дав. З таким самим успіхом і я міг назвати “розслідуванням” матеріали нашого сайту по ожеледиці. Я спеціально не робив обширних матеріалів на цю тему (хоча вулиця Старомильска це щось із чимось, раджу туди поїхати) бо ви анонсували розслідування. Але яке ж це розслідування коли це є просто кілька фото і кілька рядків опису стану міста…
  Ну і граматика, займіться нею нарешті, я ж бачив що тут були окментарі де на це звертали увагу…
  “Зранку ще сніжно і льодово” – це якою мовою?
  “Потім.” – круте речення.
  “де ми зробили фотопідбірку про падіння громадян міста посипали чорним попелом” – розділові знаки, де ви? З вашого матеріалу вийшло, що громадян міста посипали попелом… бідні громадяни…
  На решту помилок стилістичних уже й уваги звертати не буду…

  • Здолбунівсіті

   Ярославе, дякуємо вам за увагу до наших матеріалів. Щодо коментарів то хотіли би висловити наступне. Ваші коментарі як і всі інші обовязково зявляються, лише програма дає невеликий проміжок часу коли вони зявляються під матеріалом і у віджеті. Щодо самого матеріалу, то це скоріше від бажання не перевтомити читача довгим опусом ця частина складається із фото і відео +коротка інфо, що РАЗОМ і з першою і третьою частинами (незабаром) складають одне ціле. Щодо граматики, то ми не зустрічали ні сайта ні газети де б не було помилок. Багато де стоять плагіни на кшалт “побачив помилку-підкажи де”. Ми не в університеті щоб радіти чи сумувати вашим оцінкам,бо матеріали виставляємо з позиції громадської журналістики пересічним читачам, а не магістрам журфаків. Якщо ваші коментарі носять характер продемонструвати чому вас начили в університеті то ми раді за вас, якщо ж хочете щось підказати чи в чомусь допомогти то для цього існують приватні способи комунікацій.

   • Ярослав

    Я вже алгоритм роботи Діскуса зрозумів. Добре, що не ставив його собі на сайт:) Затримка така не є чимось хорошим. Щодо матеріалу: ви праві, адже 8 рядків тексту не перевтомлять нікого, тільки не називайте це розслідуванням. А ще приємно що ви двічі виправляли назву матеріалу ,відповідно до кожного мого коменту:) Бо все таки “льодяниковий період” то шедевр, я навіть скрін зробив:) Щодо граматики: ви може і не зустрічали, а от я зустрічав. ЗМІ повинен бути як мінімум грамотним і незаангажованим. Якщо у восьми рядках я нарахував більше 10 помилок то пора задуматись таки про якість вашого сайту і газети. Я не є еталоном грамотності, мене і самого за це регулярно штрафують, але я намагаюсь слідкувати за своєю мовою. А щодо університетів і таке інше – ви є журналістами (чи хочете ними бути), у вас взагалі не повинно бути помилок апріорі. Максимум – одна на кілька матеріалів. А у випадках “льодяникового” періоду і посипання попелом жителів то вже перебор. Чи ви не згідні?

    • Здолбунівсіті

     За будь-яку допомогу ми вдячні. Все решта, погодьтесь будучи власником подібного проекту здолбунів.ком , зайшовши на наш сайт і публічно оцінювати його на предмет плагінів які в нас встановлені, ком і букв, то виглядає як протиставлення вашого на вашу думку бездоганного, швидкого, відвідуваного сайту нашому. Так само як і намагання взятим вами інтервю у мера дізнатись його негативну думку про нас і наш продукт. У журналістів є різні підходи. Ви хочете заробити бали на нашому сайті і газеті-будь-ласка. Ми їх вже заробили. Бо і ви і мер і інші згадують і аналізують нас і нашу роботу в якій звичайно є місце і помилкам. Пріорітет і надалі в нас залишається оперативність донесення інформації і широке залучення суспільних журналістів. А коми виправляться, з допомогою таких уважних читачів як ви, Ярославе Ніколін.

     • Ярослав

      хм… ну у вас очевидно якась манія переслідування мною… Я ніде не вказую посилання на свій сайт і навіть не згадую його фактично (один раз за весь час і то без назви), це ви його самі обговорюєте то в своїх матеріалах, то в критиці блогу музичного гурту, до наповнення якого я відношення не маю взагалі:). А ще у вас якась манія величі… в минулому інтерв’ю вашому ресурсу присвячено два питання з 13, І це цілком логічно, оскільки я всього-навсього запитав у міського голови про його відношення до критики від єдиного новинного сайту міста. І про які ви бали говорите? повторюсь: я не згадую про свій сайт і не ставлю на нього посилань. І останнє – “коми виправляються” редактором, як і заголовки про льодяники на вулицях міста. Нажаль ваша неадекватна реакція дає мені чітко зрозуміти ,що коментарям де вказують на помилки ви не раді, а отже надалі тут писати і бажання і часу більш не маю… Що вам, напевно, буде навіть на руку.

     • Здолбунівсіті

      дякуємо за потрачений час. Успіхів вам. Завжди раді допомозі по колежанські (в приваті)

 • Ярослав

  І навіть попри те, що мої коменти чомусь під матеріалом не з’являються, не можу промовчати. Льодяниковий період – це якби на місто падали чупа-чупси. А період в плані льоду є “льодниковим”.

  • Ярослав

   Сам теж помилився – правильно “льодовиковий”

 • не знаю, я чомусь з самого початку побачив “льодяники” – але зрозумів, що так має бути.. типу комунальники займаються не льодовиками, а льодяниками…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама