Люди відновлюють дахи у Здолбунові та готують їжу на вогні

Після вчорашньої негоди, яка не заспокоїться і сьогодні. постраждали приватні будинки, будівлі поліції, будинку інтернату, статистики, музею. Не впевнені чи всі власники ще побачили, що у них робиться на даху. незважаючи на погані погодні умови сьогодні зранку багато де кипить робота і відновлюються пошкоджені будинки.

Пошкоджені лінії електропередач, зламані дерева. Зважаючи на те, що в районі триває плановий огляд ремонт газової магістралі, то деякі родини вже перейшли до готування їжі на вогні.

фото Олег Тищенко, Надія Кузічкіна, ЗС

відео Назар ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети