Ліцеїсти у Здолбунові відпрацьовували свої дії під час учбової пожежі

Традиційно кожної весни у  Здолбунівському ліцеї перевіряють готовність ліцеїстів до надзвичайних ситуацій. І цьогоріч 19 квітня відбувся  такий захід – День цивільної оборони.  Увімкнення сирени о 9.00 сповістило про початок навчальних тренувань на випадок радіаційного забруднення та пожежі.   Група оповіщення у складі учнів групи №2 під керівництвом майстра в/н Кропачева А.М. попередила про небезпеку учнів та педпрацівників ліцею. Дії усього колективу відповідно до плану були злагоджені і чіткі: евакуація, шикування  на плацу, видача індивідуальних засобів захисту, розміщення в тимчасовому протирадіаційному сховищі. Керівник ланки радіаційного та хімічного спостереження Баюн М.М. довів до відома присутніх стан природного радіаційного фону та наявність отруйних речовин, повідомив про послідовність дій під час радіаційного забруднення.

            Далі мали змогу побачити способи евакуації потерпілих з-під завалів, яким відразу ж надавалася долікарська допомога санітарним постом: ученицями  групи №1 на чолі з майстрами в/н Іванцовою В.Я. та  Погонською Р.М.  Повправлялися ліцеїсти й у виготовленні марлевих пов’язок. Усі конкурсанти впоралися із завданням, та найкраще — учень групи №16 Гончарук Дмитро.  До програми заходу увійшла локалізація пожежі, під час якої керівники ланки пожежогасіння майстри в/н Мельничук Р.М. і Сокол М.М. проявили не лише вправність, а й показали первинні способи пожежогасіння.

       Керівником фізвиховання Кравчуком В.Т.  та викладачем Захисту Вітчизни Максимчуком Ф.В. перевірялися фізична витривалість та гарт учнів. У спартакіаді найвищих результатів досягли учні груп №3 (майстер в/н Кендись П.С.). На заході  були присутні начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівського району Дейнека Ігор Олександрович та методист НМЦ ЦО ПТО та БЖД у Рівненській області  Мамчур Олена Олегівна.

            Гості відмітили високий рівень проведення заходу та побажали усім учасникам, аби тривога була лише навчальною.

 

Викладач Здолбунівського  ліцею Оксана БаюнВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети