Літня німецькомовна школа від Католицького університету

Бажаєте покращити рівень знань німецької мови, поглибити свою духовність та знайти нових друзів? 28 липня – 15 серпня 2013 року поблизу Львова, у Брюховичах, відбудеться літня німецькомовна школа.

Організатором школи є Український Католицький Університет (УКУ), м. Львів.

До участі у школі запрошуються студенти, працівники, випускники УКУ, студенти інших ВНЗ України та усі охочі до вивчення німецької мови.

Головним завданням школи є поглиблення знань учасників шляхом створення німецькомовного середовища та поєднання нових методів навчання з ігровою формою опанування мови.

Лекційні заняття в малих групах доповнюються цікавими факультативами, забавами, змаганнями, вечірніми співами біля ватри, і це створює особливу атмосферу навчання і відпочинку, а також сприяє духовному зростанню.

Заняття у школі проводять викладачі з Німеччини та Австрії. Завдяки цьому учасники мають можливість почути та відчути «живу» мову.

Школа забезпечує проживанням у комфортабельних номерах, 3-разовим харчування, необхідними для навчання матеріалами.

Учасником школи може бути будь-який мешканець України.
Бажаним (але не обов’язковим)є базовий рівень знання німецької мови
.

Заняття відбуваються в невеликих групах – відповідно до рівня знань мови (початковий, середній, високий).

Лекційні та практичні заняття доповнюють цікаві факультативи, ігри, змагання, поїздки, вечірні співи біля ватри,  створюючи незабутню атмосферу навчання й відпочинку, а також сприяючи духовному зростанню.

У Школі іноземні викладачі активно застосовують інтерактивні методи вивчення мови. Зокрема, через конкурси, ігри, екскурсії студенти швидше вивчають німецьку.

Учасники мають виняткову можливість відкрити для себе богослужіння східної обряду (Греко-Католицька Церква) німецькою мовою.

Наприкінці  школи учасники отримують Сертифікат та додаток до Сертифікату із зазначенням кількості навчальних годин і пройдених додаткових курсів. У сертифікаті зазначається рівень знання мови ( A1, А2, В1 і т.д.), який досяг студент на момент закінчення Школи за Європейською Шкалою оцінювання знання мови.

Для участі у школі потрібно:

  • Ознайомитись з програмою школи та бути згодним брати участь у всій програмі школи
  • Надіслати аплікаційну форму
  • Пройти конкурсний відбір

З будь-якими запитаннями просимо звертатись до організаторів школи:germansummerschool@yahoo.com

Адміністративний керівник  Наталя Залізняк, тел +38 050 7169939, Академ координатор  Маряна Стрепкоstrepko@ucu.edu.ua, тел +38 0979054124

Facebook 

Аплікаційні форми для участі у школі, а також більше інформації про школу можна отримати

Аплікації можна подавати до 1 червня 2013 року.

КонтактиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети