Літні вечірні гуляння в Уїздцях

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПрацівниками Уїздецького сільського будинку культури 11 липня були організовані Літні вечірні гуляння. Учасниками клубних формувань, що діють при будинку культури, а саме: художнього читання, вокального дитячого ансамблю «Сонечко», вокального дитячого ансамблю «Пролісок» було відтворено театралізоване дійство «Де Купало ночувало». Дівчатка вбирали Марену та кругом неї водили хороводи, плели віночки, все дійство супроводжувалося традиційними піснями. Хлопці прийшли на свято із Купайлом, якого дівчата одягнули як гарного парубка. Несподіванкою стала поява «відьом», які намагалися бути шанованими гостями на святі та цьому зарадив Водяник і прогнав їх геть. Дійство продовжилося стрибанням через  Купальське вогнище.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учасники художньої самодіяльності показали всім присутнім фрагмент обряду «Зажинки», принесли зажинок ( перший сніп ), сплетений пшеничний вінок на вишитому рушнику, який подарували господареві, співали зажинкові пісні, просили у Бога добрих жнив та врожаїв.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час заходу всі охочі мали можливість порозважатися в цікавих конкурсах та веселощах. Літні вечірні гуляння закінчилися запальними танцями під нічним небом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети