Літературний десант у Мізочі

Справжній літературний десант «висадився» 18 листопада у Мізоцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. До закладу завітали представники Молодіжної літературної платформи, створеної при Рівненській обласній організації Національної спілки письменників України.
Цей захід небайдужі творчі люди організували, щоб спонукати дітей до читання, а також познайомити їх з місцевими поетами та письменниками. Проїздка відбулася з ініціативи та за участі директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Тетяни Павлової.
У зустрічі з поетами та письменниками Валентиною Люліч, Олександром Євтушком, Іриною Мельник з Рівного та Віктором Шупером зі Здолбунова, взяли участь учні 6-10 класів. Школярі з цікавістю прийняли гостей та охоче у невимушеній обстановці спілкувались за круглим столом.
– Літераторів мізоцькі школярі сприйняли, що називається, «на ура», – розповідає Тетяна Павлова. – Адже усі поети та письменники – молоді і неординарні люди. Кожен з них десь працює і при цьому встигає реалізовувати себе у творчості. Дітям було дуже цікаво: вони спілкувалися, слухали твори молодих авторів, співану поезію у виконанні Валентини Люліч. Діти поринули в особливу атмосферу, довірилися дорослим. Бо тільки тоді, коли спілкування відбувається на рівних, вдається створити по-справжньому невимушену та творчу обстановку.
Під час заходу йшлося про загальнолюдські цінності – особисті стосунки, ставлення до друзів, повагу, взаємопідтримку. Але найголовніше, що гості зуміли знайти з школярами спільну мову та потоваришувати з ними.
На прощання молоді письменники подарували шкільній бібліотеці власні збірки. А дорогою додому літератори говорили про те, що захід не лише вдався, а й справив на них неймовірне враження. Мовляв, треба було тільки бачити щирі та захоплені очі дітлахів…

МізочВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети