Літературно-краєзнавчий урок Університету 3 – го віку

24-го січня відбувся відкритий урок літературно – краєзнавчого факультету Університету III віку спільного проекту Здолбунівського районного Територіального центру (надання соціальних послуг) та Здолбунівської районної бібліотеки.
Заняття є продовженням зустрічей з відомими людьми краю. Переглянувши презентацію підготовлену працівниками районної бібліотеки можна зазначити, що це лише частина творіння рук і душі наших гостей : відомого в Україні архітектора, здолбунівчанина нині жителя міста Рівного переможця рейтингу «Гордість міста» Віктора Ковальчука та його дружини, Лауреата державної премії України, здовбичанки Тетяни Ковальчук.

А це понад два десятки церков, більшість пам’ятників у Рівному, чимало архітектурних споруд. Серед них пам’ятники Великому Кобзарю, Симону Петлюрі, Климу Савурі, Уласу Самчуку у Рівному та Здолбунові. Найвідоміша його робота – Свято-Покровський кафедральний собор у Рівному та Собор Успіння Пресвятої Богородиці в Здолбунові.
У своєму виступі архітектори довели, що про обраний шлях у житті ніколи не шкодували, адже їхні роботи дарують радість людям. У відповідях на численні питання присутніх заходу Віктор Ковальчук поділився реалізацією власних проектів в селі Пересопниця і навчального закладу Острозька Академія. Довів, що робота архітектора об’єднує в собі і творчість, і знання, і постійний розвиток.
Вражені побаченим та почутим студенти Університету побажали нових зустрічей з архітекторами.

Інна МиронюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети