Лісник, каруселі і граблі із стразами. Для вдумливих.

 

Роздуми на тему:

«Мотиви співпраці громадської організації з органами влади» 

 

Вистава в особах:

1. Суспільство – Сукупність людей, об'єднаних певними відносинами, обумовленими історично змінним способом виробництва матеріальних і духовних благ. Усі жителі певного краю, міста і т. ін.
Л ІС
          Прадавній, величний, який формувався століттями: ріс, розвивався, гинув, відроджувався й знову ріс. Має генетичну пам’ять та складені протягом життя моральні правила.
          Мішаний, неординарний – є посадки молодняку поряд із вирубкою. Найбільш поширені породи – Кедр Здоровий, Горіх Інтелектуальний та Верба Українська – через стійкість Дубів Кабінетних, котрі тільки й те роблять, що кидаються один в одного жолудями й вибирають хто з Дубів є Найдубіший, звелися в Лісі нанівець. Дуже прикро, що й Калину Сільську – основу посадки – з Лісу майже витіснила Пальма Заморська.
            На жаль, Ліс все частіше й частіше пронизується Просіками втручання Лісів з інших територій: це призвело до поширення популяцій мутантів – Двоголових Орлів. Усі ці чинники є хорошим грунтом для хронічної хвороби Лісу – «корок тупуватий». На жаль, хвороба прогресує.
            Але Ліс – живий.

2.Громадська організаціяОдин із видів об'єднання громадян з метою задоволення і захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національнокультурних, спортивних та інших спільних інтересів.

 М УРАШНИК
            Просто живе! Хоч життєдіяльність Мурашника й регламентується Законом «Про об'єднання громадян», користь, яку приносить Мурашник для Лісу – важко переоцінити. Також кожна Мурашка має роботу, навчання. Інколи має особисте життя та відпочинок. А ще має – зірку в лобі: зробити життя кращим. Й не лише для себе. Бо ж хто як не я?! Тобто добровільно роблять Добре Діло.
                 Свої правила, свої традиції, свій досвід допомагають кожній активній Мурашці стати справжнім громадянином лісу. Звичайно, в мурашкиному житті трапляються й нероз ум іння, й насмішки з боку Бабки Гламурної. Але Мурашки не зважають.
                 Інколи трапляється, що до Мурашника підкидають  заморську законсервовану гусеничку чи сушеного жука під соусом «Грант». Тоді Мурашки починають лінуватися, жиріти й сваритися між собою. Часом трапляється, що Мурашки навіть покидають Мурашник або ж ділять його навпіл. Прикро.
             Але головне – це ідея Мурашника.

3. Влада –  Керівні державні органи; уряд. Особи, що мають урядові повноваження. Право керувати державою, політичне панування. Право та можливість розпоряджатися, керувати ким-, чим-небудь. Сила чого-небудь, могутність.
Л ІСНИК
             Освіта – вища, спеціальність – механік підводного човна – крейсера-ракетоносця — “254” . Має фірмєнну фуражку та погони – щиро важає, що це модно.Також має ружжьо. Правда стріляє воно чомусь лише холостими патронами.
              Лісник знає, що він в Лісі – «главний». Активно дружить з ще якимось Лісником – сусідом – проти когось дружити разом краще.
            Живе він у «Доміку Лісника»: все з дерева, 3 поверхи, 2 спальні й 2 ванни.
               В доміку є електрика. Й комп’ютер, й Інтернет. Правда Лісник достеменно ще не знає нащо воно йому – поки що вміє професійно грати в танчікі. Й сидить в «Однокласниках».
               Лісник має особливість: боїться темноти (психотравма дитинства), тому носить з собою постійно ліхтарик. Навіть вдень. Й навіть уночі Лісник проявляє шальону активність – видимість діяльності. Й за бадьорими лозунгами усе частіше проглядається хронічна втома на межі з суїцидальною знервованістю.
               «Робота є робота» – каже Лісник й береться активно адаптовувати імпортні жолуді або ж вкотре пересаджувати Саджанці: спочатку садили шеренгою, потім – у вигляді тризуба, а тепер потрібно у коло з 12 зірочками.
                Й на щось дійсно важливе – часу не вистачає. Й коштів. Й ресурсів.
                 Але Лісник вірить у краще.

4.Співпраця – Спільна праця. Спільна з ким-небудь діяльність. Сукупність цілеспрямованих дій для досягнення очікуваного результату.
К АРУСЕЛІ
                  А як же всім весело!!! Й гордиться й Лісник, й Мурашки: ось воно – спільне вирішення актуальних проблем Лісу! Ось воно – разом, усі, за круглий стіл – є багато про що поговорити!!!
                  Й так закручує, що інколи аж нудить. Виявляється, що у зірка улобі у всіх своя – тобто, різна. Виявляється, хтось взяв з собою на каруселі цукерки, але ділиться лише з Обраними.
                  На Каруселях кожен має своій напрямок роботи: хтось крутить демо-машину щоб каруселька рухалась, хтось на цій карусельці уже катається й розказує про величезний потенціал того, хто крутить демо-машину.
                   Каруселі потрібні, бо без них буде невесело.

5. Лобіювання – Здійснювати тиск на законодавців і державних чиновників для прийняття рішень на користь зацікавлених осіб
Г РАБЛІ
                   Дуже корисна штука. Й, головне – багатофункціональна. Й листя пограбати, й спину почухати….
                   Граблі –  це теж як комплекси – на них кожен мешканець Лісу наступає кілька разів у своєму житті. Але ж компл е кси компл е ксами, а спільну діяльність провадити потрібно. Тому граблі у цьому варіанті дуже масштабна штука: якщо граблі великі – то б’єш – й швидше доходить; якщо граблі дитячі – порівняно набагато більше болить. Але теж досить емоційно.
                  Потрібно скрізь мати своє лоббі.

6.Публічна дипломатія –  Діяльність уряду та спеціальних органів зовнішніх зносин щодо здійснення зовнішньої міжнародної політики держави, а також захисту інтересів держави за кордоном. Тонкий розрахунок, хитрування, спрямовані на досягнення якої-небудь мети
VIP – граблі
                    Це дано не всім. Це є граблі з хутряною ручкою, прикрашнеми стразами зубцями й тату на ручці.
                     Буває.  
    

 Ось, головні персонажі є. Кожна людина, структура, організація може грати ту чи іншу роль, а то й дві за потребою; використовувати той чи інший інструмент. Тепер потрібно мати талановитого режисера, який би написав касовий сценарій.                    

 

Вважаю за необхідне почути думки та слова інших.  
 Мар ’яна Семенюк, Рівне  

 

 



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети